Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik az ovuláciò tünetei,...

Mik az ovuláciò tünetei, mikor érdemes probalkozni? Nálatok mi az ami észrevehetö tünet?

Figyelt kérdés
a tojasfeherje àllagù nyák nem ismeretlen szàmomra. a ciklus 7ik napjàn szoktam észrevenni és kb 2-3 napig tart olyan szinten, hogy a bugyimon is nyomot hagy. és tisztafehérfolyàs a bugyim. a mellem nekem sose fàj, de eléggé szédülök és folyton szexelnék. na de akkor a folyàs idöszaka alatt kell szexelni vagy utàna?? a ciklusom altalaban normalis 28 nap. de volt mar 30 is, de az ritka.........

2017. okt. 27. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Rendelj LH tesztet a fastestről. Olcso es nagyon szuper a zoldszinu 20as érzekenysegu ovutesztjuk!!!:)


Amugy nekem 29-32 napos ciklusaim voltak igy orvosom tanácsára 15-19. Cnapig minden nap osszebujtunk!volt h 14-20.cnig


Utolso ciklusomban 16-19 cnig sikerult mondjuk,de összejött a baba!

20hkm

2017. okt. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de hány napos ciklusaid voltak?
2017. okt. 27. 22:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Ovu tesztelek és hőmérőzök.

Volt egyszer-kétszer hogy fájt, de nekem is csak nyák szokott lenni. Nálam vizes nyák van két napig utána jön két-három napig a tojásfehérje. Nekem az első tojásfehérje napon van ovu.

De érdemes lenne tesztelned, mert nálad nem biztos, hogy így van mint nálam. Mindenki más.

2017. okt. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!