Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs vérzés lehet a...

Ovulációs vérzés lehet a ciklus 18. napján?

Figyelt kérdés
36 éves vagyok, de még sosem tapasztaltam ilyet a hónap közepén. A ciklusom 18. és 19. napján jelentkezett nálam enyhe pecsételés, azt hittem, beágyazódási vérzés lesz, mert babát szeretnénk. Az nap 36,4 volt a hőm. Péntek óta tesztelek, gondolván, akkor már biztosan kimutatja, ha esetleg baba van. De a mai is /. A hőm 36,9, a melleim izomlázszerűen fájnak és a méhszájam is kemény és magasan van. Ma vagyok a ciklusom 27. napján. Eddig mindig megjött a 25.-26. napra. Néha előjön a megjön érzés, de aztán el is múlik. Még annyi, hogy a ciklusom 17. napján voltunk együtt. Ez a pecsételés előtti nap volt. Volt már valakinek közületek hasonló.
2017. okt. 29. 09:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínű az ovu miatt volt a vérzés.

Én azért véreztem picit 2szer ovu környékén, mert a felpuhult méhszáj kicsit megsérült a szextől.

2017. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!