Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A closty meghosszabbíthatja a...

A closty meghosszabbíthatja a ciklust? Mondjuk 5 nappal?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnos igen meghosszabíthatja.Nekem 47 napos ciklust produkált a megszokott 28 napos helyett.
2014. máj. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem eddig rendszeres volt,30 napos,de nem értem ,hogyan stimulált meg. a peteérésem a 20.napon volt,ha ahhoz számolok 14-et akkor 34 napra tolódik a ciklusom. Még nem jött meg,ma kellene.
2014. máj. 2. 13:19
 3/9 anonim ***** válasza:

ez attól is függ hogy a ciklusod hányadik napján kezdted el szedni, én az 5. napon, és a 20. napon volt ovum, 35 napos ciklus lett volna....

20 hetes kismama :)

2014. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. napon kezdtem 2-szer 1-et,tehát a 7. napig,azt mondják onnan 5-8 nap és megérik a petesejt,az a 15.nap kb,de nekem a 21.-en volt ovum.Onnan 14 nap viszont a ciklus 34.napja lesz.
2014. máj. 2. 21:24
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez hogy 5-8 nap és megérik a pete ez nem igaz. Mondom én a ciklus 5. napjától szedtem és 1x1-et, és a 21. napon volt ovum, szerintem ezt csak UH követéssel lehet megmondani mikor érik, néznek majd UH-ot?
2014. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Manka68 ***** válasza:

A closti nem hosszabbít ciklust, nem tolja ki az ovulációt. Serkenti a peteérést és pont. Hogy mikor lesz ovuláció, az a tüszők érettségétől függ.

Többször szedtem clostit, egy napot nem változtatott a ciklusomon. Ha neked később volt ovud, mint általában, az nem a clostitól van, valószínűleg egyébként is később lett volna (hacsak nem azért kaptad, mert egyáltalán nincs). Sajnos előfordulhat, hogy a megérett tüszők nem repednek meg, ezekből ciszta lesz, pont emiatt ad hozzáértő doki tüszőrepesztőt.

2014. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze nézte a doki ultrahanggal,de tüszőrepesztőt nem kaptam.Félek egy kicsit a cisztásodástól,mert PCos vagyok.
2014. máj. 3. 16:37
 8/9 A kérdező kommentje:
A mensim rendszeres,tüsző érik de nem mindig reped meg.Most várok,ma azt mondta telefonon,hogy szedjem a duphastont,egy hét múlva teszteljek,ha pozitív akkor menjek haza ultrahangra. (külföldön vagyok,itt nem szeretnék mert egy vagyon) Ugyanis mindkét petefészekben termelődött tüsző,az egyik megrepedt a 15. napon,a másik a 21. napon,azt mondta ha a későbbi pete termékenyült meg akkor annak most kell még beágyazódnia.Viszont iszonyatos hasi fájdalmaim vannak,hol a méhemben hol a bal petefészkemben,és a derekam is le akar szakadni,tehát inkább mensis tünetnek mondanám.
2014. máj. 3. 16:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első 3 hónapos kúránál nem hosszabította meg,viszont a mostani kúránál már második hónapja a 27 napos ciklusomat kitolta 30 naposra.Mivel mást nem szedek,mástól nem lehetett.Úgyhogy előfordulhat,pedig már azt hittem hogy sikerült a baba.
2014. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!