Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három napja késik a menstruáci...

Három napja késik a menstruációm, a melleim duzzadtak és fájnak , valamit az alhasam is feszül mint menstruáció előtt, lehetek terhes vagy valószínűleg meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Megszakításos "módszert" alkalmazzuk ,és nem lenne baj, ha jönne a baba.. Szerintetek lehet terhessėg vagy csak késik? ( azt hozzá tenném,hogy nemrégiben voltam felfâzva). 22/N
2017. okt. 31. 19:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
Hm. Hm... Fej vagy iras.. varj.. dobok egy ermet. Dobjal te is
2017. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ezt a véleményezėst meg tarthattad volna magadnak ,"kedves " első..ha nincs ilyenben tapasztalatod inkább ne írj semmitt.
2017. okt. 31. 19:10
 3/26 anonim válasza:
12%
Elképzelhető, hogy ilyen fiatalon el is cseszted az életed azzal az ivadékkal, komolyan nem is értem miért kell ilyen fiatalon szülni?! Hisz még előtted áll még a fiatal éveid, miért kell azonnal meg pecsételni egy rosszul hozott döntéssel,várhattál volna még 10 évet vele, nyilván te is tudod, hogy terhes vagy és már el is cseszted az életed,mondjuk ha cigány vagy akkor meg értem? De ha mégsem akkor nagyon sajnálom!:))
2017. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Meg fog jönni,csak késik.
2017. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

#3,miért csesztem volna el? Neked van elcseszett gondolodásod,de az átlagon felüli.

#4 Köszönöm a válaszodat!!

2017. okt. 31. 19:31
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván lehetsz terhes, de ugyanúgy menzeszre is utalhatnak a tüneteid.

Ha volt gyulladásod, amiatt késhet. A mellfájdalom meg annyira utalhat mindenre. Nekem van, amikor menzesz előtt 1 héttel fájnak, van amikor meg a menzeszemet megelőző napon.

Mondjuk egy tesztet azért csinálhatnál. :)

2017. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
15%
Én csak az a igazat mondtam a jövődet illetőleg, nagyon el cseszted az életed azzal a ivadékkal, tudod tapasztalatok nem árt másnak is meg osztani,mielőtt felelőtlen dolgokat tesznek ahogy te! :)
2017. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#7 te vagy az ivadėk ,ės ėdesanyâd cseszte el a legjobban amikor úgy döntött megtart téged..
2017. okt. 31. 19:38
 9/26 anonim válasza:
12%
Semmit nem tudsz rólam,akkor miért írsz képtelenséget?de amúgy most nem rólad van szó? :))
2017. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Talán tesztelni kellene.. Persze csak azután, miután feltettél egy kérdést hogy tesztelhetsz e már, és a válaszadók jóváhagyták a dolgot.
2017. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!