Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark és palástfű tea....

Cickafark és palástfű tea. Tényleg jó a babásodáshoz?

Figyelt kérdés
Kinél hogyan vált be? Hogyan itta és mikor lett várandós? :)
2017. nov. 1. 01:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha alapból hormonális probléma van, azon nem segít, ha meg nincs, akkor inkább csak bekavar. Én is ittam sok ciklusban ovuig a cickafarkat, utána a palástfüvet, de babás csak gyógyszerrel (Closty) támogatott ciklusban lettem - már kétszer is, úgy viszont elsőre.
2017. nov. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csak bekavart a ciklusomba. Miután abbahagytam, spontán fogant a fiam.
2017. nov. 1. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell hinni a kuruzslásban.
2017. nov. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fél évig kb nem jött össze..a ciklusom elkezdett rövidülni, miőta nem védekeztünk.

Előtte soha semmi gondom nem volt..peteérést is éreztem..most abban sem voltam biztos..


Gondoltam nem árthat, ha kiprőbálom... Ugye csak 3 honap kúrát szabad tartani...

1. hónapban már nem voltak pms tüneteim..következő honapban pedig baba lett...azőta nem iszom persze..

Nem tudom ez használt-e de kb 2 naponta voltunk eddig is..ebben a hónapban kevesebbet is..jah és ujra éreztem a peteérést

2017. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sok mai gyógyszernek is gyógynövény az alapja... Nem hinném, hogy kuruzslás.. De gondolom Neked simán osszejott a baba, nem kellett mindent kipróbálnod érte.. Nagyon érdekes, hogy van akinek használt és van akinek nem.. :o
2017. nov. 1. 14:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Elsőtől kérdezném, hogy miért kaptad a clostit?
2017. nov. 1. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!