Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tudom, hogy mikor fogant,...

Ha tudom, hogy mikor fogant, miért ezt írja ki a teszt?

Figyelt kérdés
Október 4-én volt még utoljára és 15-én voltunk együtt. Ma, a nem várt után 1 nappal teszteltem Clearblue Digitallal, ami pozitív lett, de hetekben csak 1-2 hetet ír a fogantatás óta. Ez miért lehet? Valami baj lehet?
2017. nov. 1. 05:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt a foganratás napja nem biztos, ahogy az aktus napja, 3-4 nappal később is lehet. Másrészt nagyjából stimmel is a 2 hét, hiszen elseje van. Harmadrészt a teszt nyilván egy hozzávetőleges kort ír, mást nem is tud, mivel a hcg szint esetén borzasztó nagy intervallumban normális.


Nyugi, örüljél, ne a hibát keresd már az első pillanatban!

2017. nov. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Szia. Nekem sajnos bajt jelentett. 6 hetesen is csak 1-2 hetest irt. Méhen kívüli terhességem volt. Remélem neked nem ez lesz a baj. De amúgy a hcg nagyon változó. Nem biztos hogy bajt jelent. Szurkolok.
2017. nov. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert a teszt nem a menszesz első napjától számol,hanem a fogantatástól.

Ez így teljessen jó a te esetedben:)

Nekem is ezt írta ki :)

2017. nov. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen jó!

Nekem is ezt írta ki.

Boldog babavárást!

15hkm

2017. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De hát ez teljesen stimmel!

Nem menszitől számol, hanem fogatatástól.

Ha okt. 4-én volt meg, akkor 16-18 között lehetett valamikor ovulációd. Onnan számol a teszt. :)

Gratulálok!

2017. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Benne van a tájékoztatóban, hogy nem terhességi kort ír ki a teszt, hanem a vélt fogantatástól eltelt időt. 1-2 hetes terhesség amúgy sincs, hiszen az a menstruáció, majd pedig a peteérés hete.
2017. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a lepontozást csak mert megírtam hogy baj is lehet belőle....
2017. nov. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!