Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második babánál mennyire...

Második babánál mennyire jellemző a vetélés?

Figyelt kérdés
Kisebb az esélye, mint ha már lett volna vetélés?
2017. nov. 1. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem. Van olyan ismim, hogy az első baba első próbálkozasra összejött, kihordott terheséggel. A második is gyorsan összejött , de a 9. hétrn sajnos elment a baba :(
2017. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Barátnőmnek 4 volt, mind az első gyerek után.
2017. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. 12dik hétig sajnos mindig meg marad ez a veszély. Persze utána is történhet bármi, de a 12-hét nagy fordulópont.
2017. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy jellemzo vagy sem. Nekem elso terhessegem tokeletes volt, semmi paras dolog. Masodik veteles lett 6-7 hetesen..Harmadik szinten tokeletes volt.
2017. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kisebb az esely a masodiknal.

Nekem pl az elso ket terhessegem gond nelkul zajlott, majd ezt negy veteles kovette.

Olyan osszefugges van, hogy minel tobb veteles volt, annal nagyobb az ujabb vetelesre az esely, de hogy az elso (vagy egyetlen) epp hanyadik terhessegnel kovetkezik be, ott nincs kapcsolat.

2017. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyan úgy voltam mint az utolsó. 2 terhesség elsőre sikerült, gond nélkül megszülettek. A 3. Is elsőre sikerült, de sajnos elvetéltem. 2 hónappal utána viszont újra jött a baba első próbálkozásra (1 ciklust kihagytunk a missed ab utén) és minden rendben volt. :)
2017. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első baba 1 év után sikerült, é volt hematóma, lapos petezsák, késői szívverés, lemaradt méret minden ..mégis itt szuszog. Tesó 1,5 év próbálkozás után jött volna. Tökélete méretek, fejlődé 12 hete uh mégis kiderült hogy 9heteen megállt a szíve. Ez egy éve volt, azóta sem jött össze. Kivizsgáláson túl vagyunk, semmit nem találtak.
2017. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Na most jól megijedsz az eddigi válaszoktól... Félre ne értsetek, minden válasz hasznos és sajnálom aki átesett ilyenen, de mindenre van példa, én több olyat tudok aki egyszer se vetélt el és van 2 illetve akár 4 gyereke. Tudok persze vetélésről is elején is, végén is, de azért elég sokan vannak akiket ez elkerül.

Kérdező, én a 3. terhességem elején voltam így, hogy lehet-e olyan szerencsém, hogy lesz 3 gyerekem vetélés nélkül. Bár a 3. még pocakban, 31 hetes vagyok, de bízom benne, hogy így lesz.

2017. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak utánam 2 volt
2017. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni. Hiába írnak ide h igen vagy nem. Majd kiderul nalad melyik !
2017. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!