Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenne par kerdesem 3 honapja...

Brigicycy kérdése:

Lenne par kerdesem 3 honapja probalkozunk a kis baban de edig nem jot ossze kellene agodjak? Kinek menyi ido kelet amig ossze jot,12-en kellene megjonni par napja fajt a hasam alja lehetek terhes

Figyelt kérdés
2017. nov. 1. 18:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kedves válaszokat és hogy nem gunyoltatok ki,megnyugotam evel kapcsolatosan nem agodom akor ezért tul korai meg agodni köszönöm nektek aranyosak vagytok !
2017. nov. 1. 20:00
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Fél év én is aggódtam kicsit...de csak a mi van ha, baj van miatt..családban sok a gyermektelen pár..nem öszántukból azok
2017. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha pár napja görcsögetett a hasad, akkor inkább most volt peteérésed, mivel 12 re nem várod. Remélem akkor belehúztatok! :`)
2017. nov. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%

Igen, kezdj aggódni! Leginkább azért, mert a kérdés kiírása előtt még utána sem néztél, hogy mennyi az, ami belefér a normálisba.

A gyereket is innen fogod nevelni? Majd megszavaztatod, mikor mit adj neki enni, és vidd-e orvoshoz?

Ja, és helyesírás... khm.

2017. nov. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!