Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hetes terhes vagyok?

Hány hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kalkulátor is mást mutat,meg a kis menses naptáram is. Szeptember 29-én jött meg utoljára,valamiért késett akkor 2 hetet. 29-35 naponta jön meg,így nem tudom,hogyan számoljam.

Október 14-15-16 napján lehetett az ovum,előbb volt 3-4 nappal mint szokott. Köszönöm!


2017. nov. 1. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó menstruáció elsô napjától kell számolni, tehát szept. 29-tôl. Valójában ez nem a magzat igazi kora lesz, de így kell, az orvos és a védônô is így fogja számolni.
2017. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeptember 29-től kell számolni.

Tíz perc múlva lépsz a 4+6 napba, szóval csütörtökön. Gratulálok!

2017. nov. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Én is ennyit számoltam,de kalkulátor 5hét 2 naposra hozza ki.
2017. nov. 2. 00:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a tobbiek is irtak szeptember 29-tol szamold (a naptarban megnezed, hogy azota hany het es nap telt el, ennyi).

Az elejen igy azoktak, ha elteres van (az embrio ehhez kepest kisebb/nagyobb), akkor max a 12. het kornyekeig ez ultrahangon latszani fog es annak megfeleloen modositjak a terhessegi kort. Kesobb mar nem erdekes a meretelteres, mert akkor mar nem egyforman fejlodnek a magzatok.

Egyebkent ha korabban volt ovud, mint szokott lenni, akkor szerintem nem igazan lesz elteres, valoszinuleg az utolso ciklusod nem lett volna sokkal hosszabb, mint 28 nap, tehat nagyjabol kozepidoben foganhatott a baba.

2017. nov. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ;) :)
2017. nov. 2. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!