Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terheségi teszt 2 nagyon...

NikiMaya kérdése:

Terheségi teszt 2 nagyon halvány pozitiv . Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kerdesem ,hogy ha nagyon halvanyat teszteltem letetek terhes? 2tesztet csinaltam.. mind 2 ott van de irto halvanyan.. azomban kicsit osszetettebb a dolog nalam mivel policisztikus ovarium szindromam van.. melle hormonzavar is tarsul.. 09.18an volt rendesnek mondhato menszesz ut.. majd 10.16an kellett volna ujra menszeszelnem.. de csak barnazasom volt 5napig.. (soha nem volt rendszeres a menszeszem) de viszont barnazasom sem volt... azota nincs semmi .. azomban a bimbom nagyon erzekeny kb masfel hete.. es mintha sotetebb is lenne.. allandoan olyan erzes mint amikor na most megjott.. de semmi..napi tobb szekletem szokott lenni.. mostansag 3naponta 1... ha valaki tud segitsen .. koszonom.

2017. nov. 4. 23:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
tuti
2017. nov. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
A halvány pozi is pozi. Ha 2 is, akkor már pláne tuti.
2017. nov. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen.. Tesztelj ma vagy holnap reggel, akkor erősebb lesz..

Bizttos persze csak akkor lesz, ha a doki megerősíti a 6. Hét körül/ utan szívcső pulzálással..

De valami biztosan elindult...


Gratulálok!!!!


Remélem nem veszed rossz néven: azonban, és nem "azomban" Bocsánat, láttam,h. 2-szer is, így nem elírás, nem kioktatás miatt ,.stb..

nem szeretném, hogy letámadjanak, a "vegyél helyesírási szótárt"hozzászólók

2017. nov. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
56%
A PCOS okozhat halvány pozi tesztet. És a mensit is összezavarhatja. Bocsi, de én csinálnék újat. Drukkolok!
2017. nov. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire halvány? Tudsz fotó feltenni?
2017. nov. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%
Ha nincs cisztád vagy rákod . Igen terhes vagy
2017. nov. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
PCO magában nem csinál pozitív tesztet! Hcg-re reagál a teszt. Leget 1% esélye a hcg-s cisztának, de 99%, hogy terhes vagy!:) Majd írj mi volt a dokinál!
2017. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Sziasztok.. holnap csinalok masik tesztet.. nagyon izgulok es felek egyben...egesz valoszinu azert mert mar volt egy terhessegem azonban 10 hetesen elveteltem...😢😢ugyan ez mar majdnem 2 eve tortent de meg mindig annyira mely a seb.. meg irni is fajdalmas rola.. parommal nagyon szeretnenk kisbabat.. nagyon remelem , hogy ott van a pocaklako❤ koszonom a valaszokat! jovohet keddre kaptam idopontot ..
2017. nov. 5. 20:32
 9/27 anonim ***** válasza:
No mi lett a teszt eredménye? :)
2017. nov. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
A harmadikon is latni csak nagyon halvanyan. Ha tenyleg terhes vagyok 3-4het koruli lehetek.
2017. nov. 6. 16:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!