Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terheségi teszt 2 nagyon...

NikiMaya kérdése:

Terheségi teszt 2 nagyon halvány pozitiv . Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kerdesem ,hogy ha nagyon halvanyat teszteltem letetek terhes? 2tesztet csinaltam.. mind 2 ott van de irto halvanyan.. azomban kicsit osszetettebb a dolog nalam mivel policisztikus ovarium szindromam van.. melle hormonzavar is tarsul.. 09.18an volt rendesnek mondhato menszesz ut.. majd 10.16an kellett volna ujra menszeszelnem.. de csak barnazasom volt 5napig.. (soha nem volt rendszeres a menszeszem) de viszont barnazasom sem volt... azota nincs semmi .. azomban a bimbom nagyon erzekeny kb masfel hete.. es mintha sotetebb is lenne.. allandoan olyan erzes mint amikor na most megjott.. de semmi..napi tobb szekletem szokott lenni.. mostansag 3naponta 1... ha valaki tud segitsen .. koszonom.

2017. nov. 4. 23:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
12-es. Sajnos nincs jó hírem, negatív lett a tesztem. :( Neked minden jót és boldog babavárást, nekem majd talán jövő hónapban...
2017. nov. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mindenképpen írd meg az eredményt! Szurkolunk érted! :)
2017. nov. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
21-es sajnàlom,de ne szomorkodj. Èn ma csinàltam egy Clear Bluet az negativ lett,amit meg linkeltem 2 teszt az meg hat pozitivnak tunik. Folyamatosan hànyingerem van. Lètezik hogy 2 különböző teszt becsapna? Most elbizonytalanodtam,mert nagyon szeretnènk
2017. nov. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A Clearblue, ha jól tudom nem a legérzékenyebb teszt, azt csak a 14. dpo-tól szokták csinálni. De ha 2 teszted is pozi, akkor az pozi :)
2017. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Most látom, hogy már túl vagy a nemvárt időpontján. Akkor vegyél egy harmadik fajtát, az is lehet, hogy később volt a peteérésed, mint középidő, és emiatt fiatalabb a terhesség, ezért halvány a csík.
2017. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A tegnapi tesztem mar nagyon halvany volt es ma reggel mar meg is jott,szoval ennyi volt sajnos :(
2017. nov. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
21-es vagyok. Nagyon sajnálom...de legalább tudod, hogy sikerülhet teherbe esned, próbáld így pozitívan nézni. Nálam sajnos még ez sem történt meg az elmúlt kb. 1,5 évben. Új hónapot kezdünk!
2017. nov. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!