Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap del fele halvány...

Liviaa19 kérdése:

Tegnap del fele halvány terhesegi pozitiv teszt ma negativ?

Figyelt kérdés
mitol lehet ma negativ tesztem , ha tegnap halvany pozitiv tesztem ? Tegnap delbe csinaltam ma 1 fele szerintetek?
2014. aug. 7. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
nem reggel kéne csinálni? de persze rajta van hogy mikor kell
2014. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De csak delelot voltam boltba es akor csinaltam meg szerintetek lehetek babas?
2014. aug. 7. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:
hát nem véletlenül reggel kéne csinálni, különben a z eredmény hibás lehet
2014. aug. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért ajánlott a reggeli első vizeletből csinálni a tesztet, mert mivel éjszaka ált. nem pisil az ember, ez a minta koncentráltabb.

Olyan meg nincs, h "halvány pozitív". Pozitív van, és negatív. Valószínűbb, hogy terhes vagy, mert a tegnapi mintában valszeg volt elég anyag a teszt beindításához, a maiban meg nem. De menj orvoshoz, az a biztos.

2014. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt csak furcsaltam hogy tegnap halvanyan ot volt a masodik csik ma meg mar , mikor teszteljek ?
2014. aug. 7. 22:11
 6/7 anonim válasza:
Ugyanolyanfajta tesztek voltak? Lehet olyan, hogy az egyik mutatja, amikor a másik még nem, ha az egyik érzékenyebb, és ilyenkor még simán lehet, hogy más a hcg koncentrációja az eltérő napszakokban, reggel ajánlott tesztelni, vagy néhány óra lehetőleg ivás, és pisilésmentes várakozás utn napközben.
2014. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ugyanolyan tesztet csinaltam , ezert sem ertem elsonek halvany volt masodjara meg semi , es meg 2 ember is meg nezte szoval tuti ot volt most nem tudom h fent al a terheseg vagy sem van par terhesegi tunetem is ! Ezert kerem a tanacsokat
2014. aug. 8. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!