Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet esély, hogy teherbe...

Lehet esély, hogy teherbe essek? Mi a párommal megszakításs védekezünk. És egyszer nem sikerült a megszakítás. Nyugalom nem tizenéves vagyok.

Figyelt kérdés

Egy hónapja történt a dolog.Tény és való,hogy aztán megjött,de nem természetes úton tehát gyógyszerrel.

Viszont a beágyazódás már megtörténhetett,mivel azt olvastam,hogy az 7-9 nap és a mensesem ismétlem gyógyszer hatására jött meg két-két és félhéttel aktus után.

Mostanában egyre többet émejgek és rosszul vagyok különböző szagoktól,illatoktól.Görcsöl a hasam mintha megakarna jönni,de mégsem és ráadásul még kemény is.Iszonyat fáradtnak érzem magam pedig tudom,hogy nem vagyok leterhelve.A fejem is fáj folyton.Van,hogy túl ingerlékeny és van olyan is,hogy túl érzékeny vagyok.

Esetleg,ha nem is terhességről van szó nem tudja valaki mi lehet a baj?


2017. nov. 6. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
lőjj egy tesztet és azonnal kiderül. Ha egy hónapja volt az aktus akkor már a teszt csík hamarabb fog látszódni mint a kontroll csík !
2017. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:
53%

"Mi a párommal megszakításs védekezünk"


A megszakítás nem védekezés. Ha aktus volt, akkor igen, lehetsz terhes.

2017. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy terhes lehetsz! A gyógyszer gondolom segített a nyálkahártyának leválni. Oda nem tud úgy beágyazódni semmi, mivel sikeresen levált és megjött a menstruáció...
2017. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most mi van?

Megszakítással védekeztek, de egyszer sem sikerült a megszakítás?!?!??!?

2017. nov. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat.Érthetőbben.

A párommal a megszakításos védekezést alkalmazzuk.Viszont egyik alkalommal nem tudta időben kivenni és elment bennem.

2017. nov. 7. 19:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor gyogyszerrel vedekeztek? Vagy mi ez a gyogyszerrel jott meg? Ha igen, akkor szerintem nem vagy terhes. Ha igen akkor a teszt kimutatja mar. Nem ertem, hogy Ha ketelyeid vannak miert nem teszteltel meg?
2018. márc. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!