Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

Okt. 28-ára egy éves évfordulónkra megígértem a barátomnak hogy lefekszem vele mivel nekem ez a első ezért nagyon nemis vagyok gyakorlott a témában. A helyzet a következő volt éppen aznap jött meg a menstruációm de mivel megígértem neki ezért nem szerettem volna csalódást okozni ezzel. Ő már elég tapasztalt igy, amikor azt mondta hogy ilyenkor biztonságos hittem neki (később utána olvastam és megtudtam hogy nem kellett volna). Azóta félek reggelente rosszul szoktam lenni és minden pillanatban amikor mélyen elgondolkodom ezen és ez nemtudom hogy mennyire kapcsolodik hozzá de sokat ment a hasam mostanaban. Tesztet meg félek csináltatni és még barátomnak sem mertem szólni erről. Tudom nagyon felelőtlenül viselkedtem és átkozom is magam ezért minden nap.

16/L



2017. nov. 7. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehetetlen, de ha ez megnyugtat, nagyon kicsi az esélye a terhességnek.
2017. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Attól hogy nem veszel tudomást a "problémáról" (mert nem csinálsz tesztet), még ugyanúgy terhes maradsz, ha mégis besikerült a gyerek. Saját megnyugtatásodra is érdemes lenne tesztelni, ha eltelt annyi idő.
2017. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Enny idő után még a teszt sem mutatna semmit, akkor vegyél tesztet, ha késik a következő menstruációd.

Beléd is élvezett egyébként? Menstruáció közben óvszer nélkül, hát nem mondom, van egy gusztusa a srácnak.. A hányinger és tarsai függetlenek attól, hogy esetleg teherbe eshettél, ennyi idő elteltével még nincsenek tünetek.

STresszelni felesleges, gondolj arra, hogy sokan hónapokig/évekig próbalkoznak, mire összejön a baba, igen nagy véletlen kellahhoz, hogy pont most ess teherbe. De legközelebb védekezzetek, mert így sem kizárt.

2017. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A baratom azt állította hogy nem ment el bennem de ilyenkor szerintem nem lehetek biztos ebben.
2017. nov. 7. 20:35
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem benned megy el, azt észreveszed. Vagy zsebkendőbe, vagy rád , esetleg a kezébe megy a cucc, igénytelen esetben az ágyba...
2017. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem éreztem úgy mintha bennem ment volna el.
2017. nov. 7. 20:45
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

O persze, le kellett vele feküdnöd, mert megígérted, ráadásul megdugott annak ellenére, hogy menstruáltál, de biztos volt olyan rendes, hogy nem benned ment el. Aha, persze.

Arról nem is beszélve, hogy ha valaki valóban kihúzza időben, az még nem védekezés, pontosan ugyanannyi úgy a teherbeesésre az esély.

Nagyon könnyen meglehet, hogy bekaptad a legyet. Nagyon buta, naiv, tudatlan kislány vagy, neked még pasiznod sem lett volna szabad, nemhogy szexelni.

A barátod pedig egy utolsó, görény, mocsok sz** alak, akinek szintén nincs sok esze, csak ahhoz, hogy beetesse a kislányokat.

Szívből remélem, hogy nem lettél terhes, és soha a büdös életben nem fogtok szaporodni a "kedves" barátoddal. Ha jót akarsz magadnak, minél előbb megválsz tőle, ez a pasi a legkevésbé sem tisztel téged.

Ha most terhes lettél, biztos lehetsz benne, hogy amint megtudja, többet nem is hallasz róla, úgy eltűnik.

Jövő hét elején csinálj tesztet, ha összejött, akkor pedig AZONNAL szólj édesanyádnak és intézkedjetek.

A jövőben pedig szex helyett felvilágosítást javaslok.

2017. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Édesem,azt nem érzed ha elmegy benned.
2017. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ő biztos abban hogy nem bennem.
2017. nov. 7. 21:38
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Akkor hova ment el? Láttad valahol a maradványát?
2017. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!