Most mit tehetnék?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. 2 napja kiderült, hogy állapotos vagyok. Barátomnak még nem mondtam el, viszont tegnap nagyon csúnyán összevesztünk, és most nem tudja mi legyen velünk. Most mondjam el neki? Vagy ne? Én már nem tudom mit csináljak.

2017. nov. 7. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Amíg nem dönt, addig biztos nem mondanám el - hacsak nem függ a válaszától az, hogy megtartod-e a gyereket, de ezt nem tartanám szerencsésnek. Neked kell tudnod, mit akarsz.
2017. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindenképp megtartom, a szüleimmel már megbeszéltem ezt az egészet, de vele még nem tudom, hogy közöljem-e egyáltalán.
2017. nov. 7. 21:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted h nem döntötted el, közlöd-e egyáltalán? Ô az apja vagy mi. Akkor is, ha tied a végsô döntés. Joga van tudni.
2017. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő az édesapja a gyereknek, joga van tudni róla, akár szakítotok, akár nem.
2017. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Adnék neki pár napot , hogy eldöntse mi legyen velünk. Ha azt mondja , hogy folytassuk mondanám , hogy terhes vagyok és megtartom! Erre ki tudja mit mondana.

Ha azt mondja , hogy vége akkor mondanám , hogy apa leszel , csakhogy tudj róla. Lehet kibékültök.😉

2017. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mond el a barátodnak!

Nem is igazán értem hogyan gondolod,hogy nem mondod el.

Ez amúgy se kérdés.Vagy szerinted nincs köze hozzá??

2017. nov. 8. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

El kell mondani. Tudnia kell. Akár akarja, akár nem.

Szerencse, hogy nem vagy különben egyedül, és a szüleid melletted állnak.

Nem kel elsietni, de meg kell beszélned vele.

2017. nov. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia...nem tudom min vesztetek össze...de ennyi idősen forrőfejű az emebr...hamar modnja, hogy , nem tudom mi legyen velünk'

Nem utolső sorban az utóbbi pár nap híreitől te sem vagy nyugodtam..feszült vagy, hogy, hogy mond el neki..

Nem könnyű


Nagyon dicséretes a szüleid nevelése, hogy mertél azonnal hozzájuk fordulni a kérdéssel..

Annyira jó ilyet olvasni (bár inkább ne lett volna szükség rá...de a baj már megtörtent)


A barátodnak minnél hamarabb el kell mondanod..


Ugyanannyira joga van tudni, mint neked, mégha benned is növekszik a baba.

Hívd fel, hogy talalkozzatok, mert valamit meg kell beszélnetek..mindenképpen személyesen mond el neki...

Nem tudom miőta vagytok együtt, de voltatok a legintimebb kapcsolatban is, akkor kell, hogy olyan legyen a viszonyotok,mhogy meg tudd vele beszélni.


Mennyi idős a baba? (Az utolsó menzeszed első napja mikor volt? Onnan számítják)

Mikor mész/ tervezel menni orvoshoz?


Nem gratulálok, hiszen nem lesz egyszerű az életed innentől kezdve..

Bár sok öröm is fog érni cserébe..

Javaslom, hogy gondold át, hogyan tovább..a suli, érettségi...stb..

Mennyi van vissza? Utolsó éves vagy már? Akkor van esélyed befejezni az évet a baba előtt...


Kitartás!!!

2017. nov. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtartod mindenképp, akkor nem múlik azon az egy-két napon. Nyugodjon le, hadd döntsön a baba nélkül, mit is akar. Természetesen, mikor újra találkoztok, tisztázni a folytatást, a döntésétől függetlenül mondd el neki a dolgot.

(Saját lelkednek is jobb lesz, hogy ne a baba motiválja a döntésében, utána örökre benned lenne a tüske.)

Kitartást kívánok, nehéz döntést hoztál, jó, hogy van, aki melletted áll! :)

2017. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szrintem el kellene mondanod, hiszen hiába döntené el mi legyen veletek (nem tudván a babáról) hiszen ha utána elmondod neki, akkor újraát kell gondolnua hogy mit akar tudva a babáról... Merthogy joga van tudni róla. Sok sikert és boldogságot nektek
2017. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!