Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez tényleg így lenné? Azt...

Ez tényleg így lenné? Azt mondta a barátnőm ha az lh teszt nem pozitív és terhes vagyok tényleg az nagyon nem jó. Tényleg?

Figyelt kérdés
Pozitívat teszteltem. De az lh teszt teljesen negatív. Báj lehet ebből?
2017. nov. 8. 09:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

4-es - 10-es válaszolónál van a pont! Ennyi


Ha van pozitiv HCG teszt, mire az LH ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


Nem értem!

2017. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az lh teszt véletlen volt. Rosszat csináltam. Magyon reggel volt még. Így lett az lh teszt. De még mindig tudom hogy itt mindenki hibátlan és sosem téved. Kíváncsi lennék ha valaki ennyit küzd egy babáért akkor nem kapaszkodik e bele mindenbe......De a 4 és 10 és válaszoló attól függetlenül hogy lehülyézett a szemembe egy nagy nullá!!!!! És azt gondoltam ha ide kiírom a kérdésem ez az oldal arra van...De úgy látszik itt csak a bunkoskodas működik...ebbe viszont hiszek a barátnőmnek. Előre még mondta h ez lesz....valószínű nem mi vagyunk a hülyék......
2017. nov. 8. 13:43
 13/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Valószínű hogy nem ti vagytok a hülyék! Mert a hülyék a szomszédban vannak...
2017. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Na Én befejeztem ezt. A normális válaszokat köszönöm...a többiek meg.........én elmentem erről a lepra telepről. Több kérdést nem írok ki. Itt értelmes emberek nincsenek. Először és utoljáé érdeklődtem. Inkább nyomozók magamba tovább. További jó gúnyolódást és bunkoskodas kívánok az itt jelenlevőknek....
2017. nov. 8. 14:29
 15/15 anonim ***** válasza:

Uristen.

Na te se vagy kulonb. En normalisan valaszoltam megis.. na mindegy nemtudom mi bajod neked. Ne is irj ki tobb kerdest ilyen hozzáállással

2017. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!