Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon ez lehet terhesseg?

Vajon ez lehet terhesseg?

Figyelt kérdés
Baratommal egy eve megszakitasosan vedekezunk, eddig nem tortent baj, 1 belem elveztt akkor voltam dokinal iratni esemeny utanit. Most is egyutt voltunk, most is baj tortent, viszont ha jol tudom fel evente lehet esemeny utanit, de nem szeretnem azert magamat tonkre tenni. Masnap pedig az a nyakos dolog jott ki ami ovulaciokor szokott lenni. 10. Ciklusnapon voltunk egyutt 28 napos a ciklusom de sokszor kesik mostanaban elotte meg mindig elobb jott meg. 13. Napon szokott ovum lenni. Most akkor elobb volt? Masfel hete is egyutt voltunk, akkor nem evezett belem, de kezdem furan erezni magam. Hetente-2 hetente vagyunk egyutt ugy, viszont egy ideje nagyon sokszor kell pisilnem, a melleim szoktak fajni meg fajni, de semmi mas. Lehet az az elottibol lett baj? Vagy a masfel hettel ezelotti? Vagy akkor meg nem lennenek tuneteim?

2017. nov. 8. 21:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Tudom a megszakitas nem vedekezes..bocsanat..megszakitasos modszert alkalmazzuk.
2017. nov. 8. 21:13
 2/10 A kérdező kommentje:

1x* elvezett*

Es ami masnap jott ki az nem a spermaja volt, mert a kettot elegge meg lehet kulonboztetni.

2017. nov. 8. 21:15
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Gratulálok. Boldog babavárást. Reméljük nem lesz beteg a lórugásnyi hormontól, ami az eseményutániban volt fél éve.
2017. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Na és ugyan hogyan különbözteted meg a kettőt? Erre kíváncsi vagyok!


Amúgy simán lehetsz terhes, de még idő, mire megtudod.

2017. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A tojasfeherje nyak meg a sperma kozott eleg nagy kukonbseg van:D
2017. nov. 8. 22:04
 6/10 A kérdező kommentje:
Kulonbseg*
2017. nov. 8. 22:04
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
50-50 a dolog, ezt így sajnos senki nem tudja megmondani. Ha most megúszod,irass fogamzásgátlót, mi is "védekeztünk" megszakítással de csak akkor amikor már nem bàntuk volna a babát, én ne estem teherbe, ügyes volt a párom :) Viszont tényleg irass tabit mert ez a megszakításos dolog amúgy meg nagyon rossz, akkor kell kivenni és koncentrálni amikor a legjobb lenne, gyógyszer mellett nem kell idegeskedni és élvezetesebb is :)
2017. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy dolgot nem értek: ha nem akartok babát akkor miért élvez még ráadásul beléd is már ha védekezni nem védekeztek rendesen?! 😕 Ennyire nem tudja szabályozni a párod azt hogy idejében kihúzza?

A kérdésedre válaszolva így simán bármikor lehetsz terhes,pláne hogy ha a 10. c.napodon élvezett beléd és a 13. napon szokott ovud lenni,ugyanis a hímivarsejtek 3,sőt extrém esetben 4-5 napig is eléldegélnek odabent a petesejtre várakozva. Lehet már most is terhes vagy csak még nem tudsz róla.

2017. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Unikornispata ***** válasza:
Persze,esélyes.Nem lenne logikusabb valami normális védekezést kitalálni,mint hogy azt várd,hogy vadidegen emberek elemezzék,hogy teherbe ejtettek-e...?
2017. nov. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Keress egy normális pasit!
2017. nov. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!