Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba lesz? Többi info lent.

Baba lesz? Többi info lent.

Figyelt kérdés

Szóval okt 28-an jött meg a mensim.30-an,nov 3-an és 6-n(ezen a napon 2-szer is bennem ment el) nov 8-n voltunk együtt.

Tegnap és ma is nyitott puha a méhszáj.Legutóbb 27 napra jött meg.Inkább ma van az ovum.Vagy inkább tegnap volt.Tegnap azért nedvesebbnek éreztem a hüvelynél.De még ma is puha!Melyik az ovu napja.Naptár alkalmazásom szerint ma írja az ovut.Legutóbb 2 napja voltunk együtt.

Igazából örülnék babának.Cska most párommal kicsit többet veszekedünk.


2017. nov. 10. 09:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Tehat utoljára tegnap előtt este voltunk együtt.
2017. nov. 10. 09:02
 2/4 anonim ***** válasza:

28-án megjött, és már 30-án együtt voltatok?

Szerintem nem vagy terhes. Ritka amikor ennyire korán teherbe esnek a vérzéstől számítva.

Egyébként nem lényeg hogy egy nap többször ment el benned. A 2-3 napos ondó a legjobb. Minségre kell menni, nem mennyiségre.

2017. nov. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Ha most a napokban van ovud akkor minek voltatok együtt a menzesz alatt? Komolyan az ilyen logikákat nem értem. Hát nem az ovu körüli napokban kell a legjobban együtt lenni ha gyereket akar valaki???
2017. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilvan akkor jott rajuk hogy megkivantak egymast. Attol mert valaki gyereket szeretne nem muszaj csak akkor szexelni amikor ovu van. Egyebkent szerintem nem vagy terhes de ezt meg korai lenne megallapitani
2017. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!