Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progesterone exeltis után...

Progesterone exeltis után mennyivel jön meg a menstruáció?

Figyelt kérdés
Este kellett egy db 200 mg-os tabletta. Hány napra jött meg nektek, az abbahagyás után?

2017. nov. 10. 10:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Bár senki nem válaszolt, azért megírom, nekem 4. napra jött meg utána :)
2017. nov. 17. 09:16
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem esténként 1 szem, és 7 db tabi után ellenőrzés.

Elmúlt volna is késő lenne... Naon régóta vérzek. Küret volt, Progesterone exeltis-t írtak fel...

Tabi után újból várható a vérzés? szép kilátás.. :(

Se a babavárás, se a klimax nem könnyű ezek szerint..

2018. febr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

# 2 Voltam én is...

Tegnap szerdán járt le a javsolt 7 tabi, 100 mg - os.

Kérdező írta 4 nap. Nekem nem mondták hány nap várható, ami akár 1 hét is lehet...

Talán ez egyén fügő??

( remélem a kérdező csak benéz néha )

2018. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, nekem is ezt mondta a dokim nemrég, hogy 4-7 nap, egyénfüggő igen.
2018. febr. 17. 13:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm.

9-ik nap még semmi..

2018. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En mioma mutetre vartam, sulyos vervesztesem volt, mioma mutet elott csinaltak harom hettel egy verzeselallito gyogykaparast. Utana kellett szednem progesteron exeltist, meg mindig szedem, hetfon mutenek. Azert kaptam hogy ne legyen vastag a nyh. A doki ossze vissza beszelt. Azt mondta nem fog megjonni. Aztan azt megjon csak kevesbe. Hat nekem megjott 2*200 mg szedese mellett oramupontossaggal, ugy mint a sicc. Igaz, keves mensim volt, ahhoz kepest hogy en orankent egy betethez vagyok szokva, ket harom orankent kellett cserelni. De rendes menses volt, 7 nap. Szoval ennyit arrol hogy elvileg nem kellene megjonnie. Bnom ugyanigy jart, mioma, mutet elott progi harom honapig egyfolytaban es rendesen menstrualt, sot omlott belole. En meg mindig szedem, nem tudom mikor hagyhatom el, elvileg mutet utan par het mulva ha meggyogyult a mehem. Addig nem.szabad hogy legyen vastag nyh. Fokozatosan kell majd leepiteni, en sokat szedek. Sajnos en vizesedek, hizok es hasuri folyadekom is van tole, ill. szedulok tole.
2018. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!