Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 eve megszakitast alkalmazunk...

1 eve megszakitast alkalmazunk. Most mi lehet?

Figyelt kérdés

1 eve azt alkalmazzuk, nem volt semmi, viszont szeptemberben 28.an volt vege a mensimnek es oktober 7.en volt ovum. Abban a honapban egyutt voltunk 14.-15.-ig megszakitasosan, 27.tol 28ig is egyutt voltunk, es november 2. Es 5.en ovumkor is egyutt voltunk, viszont 2.an belem elvezett. Az utobbibol meg biztos hogy nem ereznem tudom, csak mar ezen a heten elkezdtem gorcsolni, allandoan pisilni jarok, meg sokszor szedulok es hanyingerem van illetve fel vagyok puffadva, nagyon sokszor bufogok.

Ez lehet terhesseg? Mondjuk a 27.eibol? Vagy meg az is korai lenne?

Jovoheten kell megjonnie a mensimnek.


2017. nov. 10. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is a megszakítás nem védekezés, mellette bármikor lehetsz terhes.


De ha közben néha még ennyit sem tesztek, akkor böven elöfordulhat.


A legokosabb lenne csinálni egy tesztet, az sokkal többet tud mondani, mint a neten az emberek.

2017. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jövő héten kiderül.
2017. nov. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem védekeztek, simán lehet terhesség. CSinálj tesztet.
2017. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem november 5-én volt ovud és előtte 2-án benned ment el, 5-én megszakítottan voltatok együtt. Így simán teherbe eshetsz.


Ha nem jön meg időben, akkor másnap reggel tesztelj.

2017. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent hogy egy évig nem jött igy össze. A statisztika szerint minden hónappal nő az esely hogy besikerül. Tesztelj.
2017. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!