Kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 14. Dpon, már szerda óta tesztelgetek 10es teszttel, és tegnapig erősödött is a második csík. A tegnapi clearblue digi tesztem is pozitív lett. A ma reggeli tesztem viszont nagyon halvány, kb. Olyan mint 2-3 napja csináltam, ha lefotóznám nem nagyon lehet rajta látni semmit félek, hogy csak kémiai terhesség volt. Járt valaki más is így? Mi lett belőle? Baba vagy vetélés?
2017. nov. 11. 07:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkabb lehet hogy nem volt olyan jo az a teszt..
2017. nov. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Vaterás one stem 10es tesztem van jó sok. Szóval ugyan olyan amivel napokig teszteltem.
2017. nov. 11. 07:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Attol meg lehet fals negativ.
2017. nov. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Teszt és ugyanaz a fajta teszt közt is van szórás...

Ne aggódj, mert nem tesz jót...

Szedned kell hormont, hogy ilyen hamar teszteltél?

2017. nov. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tedd fel a kepeket, megnezzuk! De felesleges aggodni;)))
2017. nov. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges ennyit tesztelgetni! Regebben en is ezt csinaltam, naprol napra erosodott a teszt, majd amikor a legerosebb volt, este vetezni kezdtem es elveteltem.

Kovetkezo terhessegnel egyetlenegy piszokhalvany tesztem volt csak, babonabol nem csinaltam tobbet, es most itt szuszog a 2 honapos kislanyom.


A tesztelgetes nem befolyasol semmit, max az idegallapotodat.

2017. nov. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]


A felső 3 csütörtök, pénteki. Az utolsó előtti az ma reggeli első vizeletből. Ezert keseredtem el mert alig látszik. Az utolsót most csináltam. Ezen már erősebb, és most 1 kicsit meg is nyugodtam.

Holnapra nem várom, csak kíváncsiságból tesztelgetek. Úgy voltam vele, ha van (kb 40 db) akkor miért ne!

A tegnapi digi ugye 1 ertelműen kiírta, hogy + 1-2 hét.

2017. nov. 11. 09:05
 8/11 anonim ***** válasza:

Clearbluenak hinnek,tegnap az egyik vateras tesztemen nem volt pl az a kek resz,szoval selejt is siman belefer a gyartonak,ez elszomoritott hogy barmit is er az a teszt.

Szerintem kerjel ket het mulvara idopontot a dokidhoz es fogadd el hogy jon a baba! Gratulalok!

2017. nov. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. nov. 11. 09:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Te vagy az Ildi? Nyugi! Szerintem babás vagy. Ne stresszelj, csak vigyázz magatokra! Viki
2017. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!