Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély babára szerintetek?...

Van esély babára szerintetek? Mikor lokodik ki a petesejt? Amikor alacsony a hő, vagy az első megemelkedett hőjű napon?

Figyelt kérdés
[link]
2017. nov. 11. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
1-2 nappal előbb kellett volna együtt lennetek. Az utolsó alacsony hős napon. Mikor már felment akkor már megvolt az ovu. Azért hátha így is sikerül, de szerintem kevés esély. Azért ird majd meg, szoritok :)
2017. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor a legjobban tojásfehérjés a nyák akkor legyetek együtt akkor van a legnagyobb esély, ha vizes akkor már volt ovu valószínű akkor már nem sok esély. Előző voltam
2017. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod:) jövőhet péntek körül nem várom :)
2017. nov. 11. 19:22
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia, elfelejtettem írni. :) nem jött össze a baba most vagyok 6.dpon majd kiderul. :) itt az ehavi hő diagramm


[link]


Legutóbbi alacsony napon és az első emelkedésnél tudtunk együtt lenni.:)

2017. dec. 13. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!