Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki hasonló...

Volt már valaki hasonló helyzetben, hogy egy nap progi pótlás kimaradt? Nagyban kockáztatja ez az egy nap az inszem sikerességét?

Figyelt kérdés
Tegnap volt az első inszeminációnk, ma reggel kezdtem el szedni a progesterone exeltis gyógyszert, de allergiás tüneteim lettek tőle, a doki azt mondta hagyjam abba.Csak holnapután tudok másikat íratni. Vagy a debreceni klinikán az ügyeleten írnak fel vajon?
2017. nov. 11. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Oszinte leszek, nekem mellette is mindig megjott idaig pontosan. Most is szedem, varok...tehat tapasztalatbol mondom, nalam nincs jelentosege. De az orvos biztosan szolt volna, ha olyan nagy baj. Kivanom a legjobbakat!
2017. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 mondjuk en utrogestant szedek, nem ugyan az azert. Bizz az orvosban. ;)
2017. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én utrogestant használtam. Hiperstimus voltam, rosszul lettem sokszor, ki-kimaradt egy-egy nap. 17 hetes vagyok hármasikrekkel. Ha nagy gond lenne, szolt volna az orvos. Sokan egyébként ugy tartják, hogy nem egyéb mint placebo és túl gyakran adják, igazolt progeszteron hiány nélkül is.
2017. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató szavakat! Remélem nem ezen az egy napon fog múlni a sikerünk és 2 hét múlva pozitív tesztünk lesz.
2017. nov. 11. 21:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Második válaszadó: Neked is inszemed volt? Gratulálok a hármasikrekhez!
2017. nov. 11. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!