Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy baba van a dologban?

Lehet, hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy mikor babára gyúr az ember, mindig beképzel/jelnek vesz olyan dolgokat is, amik amúgy is megvannak, de azért leírom a történéseket, mert kíváncsi vagyok objektív véleményekre, hogy baba lehet-e odabent.


Szóval ovuláció előtt 2 nappal voltam együtt a párommal (csak akkor egyszer). Ha számít valamit, a Jónás naptár szerint is akkor volt a legnagyobb esély a teherbeesésre. Mindez 1.-én volt. Ma reggel barnás foltok voltak a bugyimban, és pont ebben az időben kellene lennie beágyazódási vérzésnek (tudom, hogy nem mindenkinél van), mivel 10-12 nappal vagyunk a fogantatás után, és 1 héttel a nemvárt előtt.

Az alhasam bal oldalon reggel óta szurkál. Kicsit olyan érzés, mint mensi előtt közvetlenül. Szintén mensi előtt közvetlenül szokott lenni, hogy mikor reggel felkelek, elkap az émelygés és szintén a szurkálás, néha most is szoktam ilyet érezni, de nem mondanám reggeli rosszullétnek, mert nem akarok hányni, nem vagyok kutyául azért, stb.

A fejem is fájdogál néha, de nyilván az időjárástól is lehet.


Igazából ez a barnázás dolog az, ami most úgymond lelkesedésre késztet, mert nem szokott ilyen lenni, és pont abban az időben van, mikor kell.


Szerintetek?


2017. nov. 12. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem tudom.

És az ehhez hasonló értelmetlen kérdések sorát se tudom hogy minek ezek...

2017. nov. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Mikor volt ovud?

1-jén vagy csak előtte 2 nappal?

Bocs de komolyan nem értem

Ha 1-jén akkor ma vagy 11dpo n

A másik amit nem értek,hogy lehet 1 héttwé a nem várt előtt?

2017. nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Vagy baba lesz vagy mensi..sajnos ilyen ,,jelekből,, nem lehet következtetéseket levonni mert ennek bármi lehet a vége.

Csak a remény marad.

Drukkolok!

2017. nov. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Mikor volt ovud?

1-jén vagy csak előtte 2 nappal?

Bocs de komolyan nem értem

Ha 1-jén akkor ma vagy 11dpo n

A másik amit nem értek,hogy lehet 1 héttwé a nem várt előtt?


Szia, 3.-án volt ovum, és azelőtt 2 nappal, tehát 1.-én voltunk együtt.

Kicsit kevesebb, mint 1 héttel vagyok ma nem várt előtt, mert 17.-én kellene megjönnie.

2017. nov. 12. 10:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi az a jónás naptár, de ez bármi IS lehet a tüneteid alapján. Várd ki, tudom, nehéz, sőt, lehetetlen, de próbálj meg nem rágörcsölni. Nekem pl aemmi tünetem nem volt az ég világon, nem is foglalkoztam vele, aztán egyszer csak nem jött meg. :) Nem naptaraztam, nem hőmérőztem, csak együtt voltunk, amikor jól esett.
2017. nov. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Akkor 9 dpo n vagy

Így már értem

Nem biztos,hogy beágyazódási vérzés de remélhetőleg az volt(szerintem az volt)

Drukkolok,hogy ne jöjjön meg

2-es válaszoló

2017. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem is esélyes! :) Nekem a 10.dpon volt, kis barna folyás és bizony baba lett!!
2017. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon jó lenne!

Most néztem megint, de most nem volt azóta barna folt. De gondolom ez nem gond.

2017. nov. 12. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!