Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit okozhat ilyet? Tobbi lent

Mit okozhat ilyet? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Remelem erthetoen sikerul leirni.szoval :

Szeptember 23.an volt meg utoljara,oktober 12,21en erosen gorcsolt a hasam de abban a honapban kimaradt a mestruaciom. November 4.tol mindennap fajdogalt a hasam folyasom volt (vizes szintelen szagtalan neha kremesebb) a bal oldali petefeszkem szurkalt neha ,es 4napig fajt a mellbimbom, kemenynek ereztem a melleim. az utolso egyuttlet 9.en volt. Szerintetek mi lehet ez? terhesseget ketlem mert mar nem erzem a tuneteket csak kicsit faj a mellbimbom. Esetleg fertozes vagy mi okozhat ilyen tuneteket? Ja es eddig nem ereztem a peteerest se meg semmit se. Lehet azvolt? 25/N


2017. nov. 14. 18:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
egyebkent nem szedek fogamzasgatlot es nemis vedekezunk. orulnenk a babanak. tesztelni meg nem teszteltem
2017. nov. 14. 18:07
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán első körben tesztelhetnél.

Aztán pedig ellátogathatnál egy orvoshoz, mert ebből aztán bármi is lehet. Lehet szervi gond, lehet gyulladás, lehet hormonprobléma, meg még biztos ezer másik ok, amit orvos is csak kivizsgálás után fog tudni megmondani.

2017. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tesztelni a hetvegen fogok,csak erdekel addig is mi lehet hatha itt is van valaki hasonlo cipoben! de koszonom a valaszod:) Jovohetre van idopontom.
2017. nov. 14. 18:20
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem szeptemver 25én volt utóljára, októberbe nem jött meg, semmi tünet a mellfeszülésen kívül. 28án erős pozitív teszt! Azóta már van szívverés is. :-)
2017. nov. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ilyet meg nem hallottam hogy nincs tunet :) gratulalok a babadhoz:)
2017. nov. 14. 18:45
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is furcsa volt. De nyugi... azóta van émelygés 0-24-be... meg gyomorégés.
2017. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szept 17 utolso mensi

Aton kívül h nem jött meg, es pms mellfeszüléy semmi tünet... Már 8 hetes elmúlt és utolsó uh-on már keze kezdeménye látszott nehigy a szívverése

Se hányinger se kívánósság

2017. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
most akkor mi??
2017. nov. 14. 19:43
 9/15 anonim ***** válasza:

Tehát szerintem terhes vagy...

És ennyi késés után felelőtlenség nem elmenni orvoshoz...ha terhessség azért, ha nem akkor azért, hiszen az, hogy kimarad 2 menzesz az nem igazán normális( lehet neked lassan 2 nem számoltam)

Egy teszt az 500 ft egy dm-ben...

Fertőzés nem okoz kimaradást...inkább hormonzavar, ha nem vagy terhes...

2017. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Orvosom erre azt mondja hogy ez termeszetes is lehet h minden masodik honapban jon meg. nagyon nagyon ritka mikor megvolt minden honapban. tehat innen nem gomdoltam terhessegre, foleg hogy komolyabb tunetek nincsenek.
2017. nov. 14. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!