Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek problemat okozhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek problemat okozhat a korkulonbseg? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
19 eves lany vagyok es a parom 44 eves. Nagyon jol megvagyunk, egyaltalan nem zavar a korkulonbseg. Szeretne ha komolyabb lenne a kapcsolatunk es osszekoltoznenk. Velemeny? Csak normalis valaszokat:) Koszi

2013. jan. 3. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy most jól megvagytok, de néhány év, és nagyon meg fogtok változni mindketten.

Ha te ki akarod próbálni, milyen vele élni, akkor hajrá. Én nem mennék bele.

2013. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
az ő szempontjából természetesen a lehető legelőnyösebb, te meg kislány vagy, akit könnyű behülyíteni
2013. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Az elég sok!

Szerintem a max., az a 18 év!

Nem erőltetném a komoly kapcsolatot...

Igaz ismerni kéne főleg téged, de őt is.

2013. jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Szeretitek egymast? On dont. Igen vagy nem.

Oszt ennyi, ha igen, akkor koltozzetek ossze.

2013. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
Nem ciki vele együtt megjelenni? Valószínű kevésnek érzi magát, hogy korban hozzáillő párt találjon. Gáz a pasi, neked meg nem kell fél év, és szégyelni fogod. És kinek kell majd egy vén pedofil kizsigerelt exnője?
2013. jan. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Aztán hogy lehet egy ilyen szánalmas apádkorúval jól meglenni?
2013. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vélemény? Semmi jó... Mit akarsz ezzel bizonyítani és kinek? Volt pasidnak, hogy neked jut más is? Nem értem mit akarsz egy 25 évvel idősebb férfitól, és ő miért nem pattintott le, mikor kikezdtél vele? Egyáltalán hogy jut eszébe egy 19 éves lánynak, hogy 25 évvel öregebb pasit szedjen fel? Apukád nincs, vagy rossz a kapcsolatod vele? Még ha 30 éves lennél, akkor is sok a 25 év. És mikor elhagyod, te leszel a rossz ribi, aki szegény öreget elhagyja, mikor nem megy a szex neki, és ápolásra szorulna. Mondjuk te fiatal vagy, addig úgysem fogod húzni mellette, így is 2 év múlva már csalni fogod, ha addig nem dob ki. Egyáltalán felvállaljátok egymást, utcán kézenfogva, átölelve, csókról nem szólok, mert az már gusztustalan lenne. Úgyhogy menekülj, ne költözz össze vele, pláne, hogy szerelemről nem is írtál.
2013. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, problémát okoz.
2013. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem sok... 20 év múlva te még 40 se leszel, ő meg már 64. Tata lesz melléd... nem vagyok korkülönbség ellenes, párom és köztem is van tizenpár év, de ez sok... sry
2013. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy nagyon szerelmesek vagyunk egymasba. Felvallaltuk a kapcsolatunkat, mindenki tud rola. Idaig azt mondtak, nagyon osszeillunk. A szex is nagyon jo. Tehat ezzel nincs gond. Nem mellesleg NAGYON jol nez ki, se egy osz hajszal, se ranc semmi:) 35-nek szoktak mondani. Egyebkent meg masfel eve ismerem es fel eve vagyunk egyutt. Az elso pillanattol kezdve megorul ertem...
2013. jan. 3. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!