Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13 án volt peteeresem. Es...

13 án volt peteeresem. Es tegnap neztem utana moert is szurt a hasam hat azer. Es 14 en egyutt voltunk a parommal megszakitasos vedekezessel. Es erzem hogy gorcsolget a hasam. Ugye nem azert amire gondolok?

Figyelt kérdés
2017. nov. 15. 10:06
 1/10 A kérdező kommentje:

Van már egy 6 hós babánk..

Nem akarnék még egyet mostanában.. De ha teherbe is estem, nem vetetném el!!! És azert nem szedek gyogyszert,mert nem birom!

2017. nov. 15. 10:13
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Gumi? Ha nem akarsz miért nem teszel ellene?
2017. nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Nagy az isten állatkertje. Gondolom az orvosoddal is közölted a 6hetes kontrollon, h megszakítással akartok “védekezni”. Ja nem, mert ilyen nem létezik. És most itt mit vársz másoktól? Ha már ilyen ostobák vagytok, remélem többet nem szaporodtok! A bikád meg húzzon gumit!
2017. nov. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A gumitol kiuteses leszek, viszketek....

Kedves utolsó!

Nem ilyen válaszokat várok,amit te írtál. Hagytad volna meg magadnak, legkozelebb inkabb ne irj semmit ;) koszi..

Nem azert irtam ki ezt a kerdest, hogy a nagy "okosok" ideirjak a hulyesegeiket.. Mi mindig igy vedekeztunk, nem volt eddig gond.. A kisfiam tervezett baba volt, elotte,utana mindig igy vedekeztunk. Csak most elkezdett picit gorcsolnoi a hasam, azert kerdeztem meg.

2017. nov. 15. 11:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha 13-án volt peteérésed, akkor 15-én még semmit nem érezhetsz egy esetleges terhesség miatt. Majd csak kb. 2 hét múlva.
2017. nov. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Akkor megválaszolom a kérdésed. Igen, lehetsz terhes, ha nem védekeztek. És ha ezt itt kell megkérdezned, az nagyon szomorú. Azért mert korábban szerencsétek volt, nem azt jelenti, h mindig az lesz.
2017. nov. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Most még nem érezhetsz semmit, de ezt tudnod kéne, ha már van egy babád. És szerintem azzal is tisztában vagy, hogy megszakítással bármikor teherbe eshetsz újra, főleg, ha a peteérés időszakában szexeltek.
2017. nov. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez még biztosan nem attól van. Beágyazódásig (ami átlag 7 nap) semmiféle tünete nem lehet.

Amennyiben nem szeretnétek babát, valami védekezési módszer találjatok ki.

Nem akarlak megijeszteni, ismerősöm is pont így esett teherbe a 6 hós babája mellett, ikrekkel. Nagyon cukik.

2017. nov. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dittte ***** válasza:
46%
A görcsök a peteérésedet jelenhette. Szülés óta én is megérzem. Ne foglalkozz a sok barommal, sokan itt élik ki magukat. Mi is megszakítással védekezünk. Ha valakinek van egy csepp kis sütnivalója, akkor ezzel a módszerrel is elkerülhető a baba. Nekem 8 éve sikerül. Ugye ez nem éppen a szerencsének köszönhető!! Hanem annak is, hogy ismerem a testem es a párom is a sajátját. Van már gyerkőcünk, Ő akkor fogant, amikor szándékosan nem védekeztünk. Ne aggódj, más is allergias a gumira. Nem szedhetek tablettat es nem bírtam a Pharmatex hüvelytablettát sem. Szóval maradtunk a megszakításos módszernél. A dokim mondta, hogy ha valaki ismeri a testét, az azert el tudja így kerülni a nem kívánt terhességet.
2017. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a normalis valaszt utolso! :)
2017. nov. 15. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!