Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá esély, hogy terhes lettem?

Van rá esély, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

Pénteken múlt el a vérzésem. Fogamzásgátlót szedek 2 éve.Hasmenésem nem volt nem hánytam,időben vettem be a gyógyszert. Antibiotikumot se szedek.Szombaton feküdtünk le,óvszer nélkül,de nem bennem ment el viszont 4x csináltuk. Alapból ha akarnék is gyereket rizikós lenne mert PCOS-m van .De egy két napja azt érzem néha,enyhén mintha kicsit görcsölne a hasam.Mint amikor meg jön előtte. Hátam is fáj néha. Nem tudom hogy összefüggésben van e de lehetséges hogy terhes vagyok?

Tudom hogy a leírtak alapján ez butaság. De nem egy sztorit hallani amiben gyógyszer pontos szedése mellett terhes lett valaki.

Aggódok és a következő menstruációm 3 hét múlva jön meg,addigra pedig szét fogom idegeskedni magam.

Van aggodalomra okom?

Előre köszönöm a válaszokat.



2017. nov. 15. 18:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mert elmebetegek is pontoznak itt.
2017. nov. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Csináltam egy tesztet és negatív lett.

Csak azért mert két hete is lefeküdtünk egyszer és ha azt nézzük akkor már nem korai.

Menzeszem 2 hét múlva kéne hogy megjöjjön. Előtte még csinálok egyet.

Nagyon remélem hogy nem estem teherbe.

nagyon aggódok

2017. nov. 16. 18:09
 13/16 A kérdező kommentje:

De ez a gyenge görcs meg néha néha szurkálás még mindig van.

Tényleg nem erős.

De nem értem az egészet.

Ez aggaszt igazából.Különben nem idegeskednék hogy terhes vagyok e vagy sem...

2017. nov. 16. 18:10
 14/16 anonim ***** válasza:

Gyógyszert szedsz helyesen szabályokat betartva, teszted negatív! Egyszerűen lehetetlen hogy terhes legyél!

De tudod mit szerintem holnap menj el dokihoz, remélhetőleg neki elhiszed majd. A saját megnyugtatásod kedvéért.


Szedtem én is gyógyszert és voltak ilyen "fura tapasztalataim". De ez nem a terhesség jele! Mint mondtam a szervezeted nem egy robot, ezerféle oka lehet annak hogy most ilyen érzéseid vannak. Én azt is el tudom képzelni hogy már bebeszéled kicsit a dolgokat...


Nem vagy terhes. Nyugi.

2017. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
De egyébként ez minden hónapban így megy? Hogy sík ideg vagy totál feleslegesen? Mert ez baromi ártalmas.
2017. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem volt még ilyen.

Azért mert eddig mensi előtt tapasztaltam csak ilyen tüneteket.

De most mensi után van ez egy héttel.És nem tudtam hogy miért van ezért pánikoltam be .

Ami zavar hogy ha terhes is lennék a teszt még nem mutathatná ki..Tehát ez az egy teszt nem biztos hogy igaz.

Szerencsére semmi kirívó tünetem nincs.Amit írtam is.Alhasamon tompa fájdalom,inkább nyomás.Néha aprót szurkál ott lent a petefészkemnél gondolom. Meg egy kis hüvelyi folyás.Fehér és elég bűzös.

Csak ez pont elég zavaró ahhoz hogy feltűnjön.

2017. nov. 16. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!