Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtünk, első alkalom....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtünk, első alkalom. Lehet terhes?

Figyelt kérdés

Lefeküdtünk barátnőmmel 3 napja, nekem is, neki is ez volt életében az első. Használtunk gumit persze, akkor bontottuk ki. Síkosítót is vízalapút, nehogy baja legyen a guminak. Mivel fájt neki nagyon, így abbahagytuk, másképp fejeztük be. Nem volt több 10 percél szerintem maga a behatolásos rész. Azóta panaszkodik, hogy szédül, fáj a feje, hányingere van, szúr méhe. Mondom f@ sza.


Menstruációig még van körülbelül 1,5-2 here. Ezekkel rám hozta a frászt, hogy terhes. Még mondani sem mertem neki, nehogy bepánikoljon. Lehet ez van fordítva, lehet csak beképzeli magának a "tüneteket", vagy véletlen egybe esés lenne?



2017. jan. 7. 15:25
 1/6 RRR ***** válasza:
100%

3 nap alatt nem érezni,ha terhes lett valaki

de

mivel nem jutott sperma,előváladék(remélem valóban) a hüvelyébe ,így nem lehet terhes

2017. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez szinte egyik sem a terhesség jele, meg gumival-Pláne ha bele se élveztél- kizárt. Vagy valami más baja van, vagy így is túl mélyre mentél, és azért fáj neki.

N

2017. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gumival történt a behatolás, ergo nem lehet terhes. Ha nem azzal történt volna, 3 nap alatt akkor sem történne meg a beágyazódás, anélkül meg nincs terhességi hormon termelődés, ami változásokat okozna a szervezetben.

Inkább lelki okok lesznek azok, ami miatt így érez.

2017. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben van köszönöm nektek, kicsit megnyugodtam.

Egyébként 19/F, 17/L

2017. jan. 7. 16:32
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Az elso szex kicsit osszezavarja a ciklust, hormonokat. Valoszinuleg ezt erzi.
2017. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

3 nappal sikeres aktus után se lenne még az ég világon semmi tünete.

A fejfájás, hányinger, rosszullét ebben az esetben inkább gyomorrontástól van, vagy egy hányásos-hasmenéses vírustól. Elég sokan estek bele erre mifelénk ilyenbe.

Az meg, hogy szúr a méhe, az meg pont jelezheti azt, hogy most lesz peteérése.

Szóval ha netán még terhes is lenne, amit kötve hiszek azok alapján, amiket leírtál, még akkor sem lennének semmilyen terhességi tünetei.

2017. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!