Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használtátok már a Gynex...

Használtátok már a Gynex cseppeket, hogy hamarabb sikerüljön terbeesni? Milyen sikerrel?

Figyelt kérdés
A párommal is ki szeretném próbáltatni, mert azt olvastam a férfi termékenységet is segítik. Van olyan, akinek a párja is szedte?
2010. máj. 31. 20:01
 1/7 anonim válasza:
Igen en hasznaltam a cseppeket a parom viszont nem, de annyit tudok mondani hogy nekem nagyon jo volt , 3 honapig szedtem igaz ezt egy bioenergias irta fel nekem es meg hozza is jartam kezelesre de terhes maradtam ami addig kizart dolog volt , batran probald meg lehet neked is sikerul , hisz en mar az 5 eves fiammal buszkelkedem.
2010. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Megkerdezhetem mennyi ideig probalkoztatok sikertelenul?
2010. jún. 1. 05:56
 3/7 A kérdező kommentje:
3 honapi hasznalat utan terhes is maradtal?
2010. jún. 1. 05:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Terhes lettem marciusban, de sajnos missed ab-om volt par hete. Viszont arra a babara 7 honapot vartunk es most nem szeretnek megint annnyit vagy tobbet. Ezert gondoltam, hogy kiprobalom a cseppeket, mert sok jot hallottam, olvastam rola.
2010. jún. 1. 05:58
 5/7 anonim válasza:
sziasztok, én is márciusban veszítettem el a babám, aki nagyon nehezen jött össze. Azt szeretném megkérdezni hol lehet kapni ilyen cseppet? köszi előre is a választ
2010. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia! En Angliaban elek, ugyhogy sajnos otthon nem tudom pontosan hol lehet kapni, de gondolom gyogyszertarban igen. Vagy ha nem, csak megrendelik keresre.

Viszont a tesz-veszen tuti lehet rendelni (most neztem) es talan meg olcsobb is, mint a patikaban.

Sajnalom ami veled tortent! :-(

2010. jún. 1. 19:13
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos innen csak ennyi tudok segiteni. En szoktam online rendelni ezt-azt.


[link]


[link]


[link]

2010. jún. 1. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!