Van esélyem még?

Figyelt kérdés
Tegnapra nem vártam viszont már másfél héttel ezelőtt elkezdtem görcsölni hol erősebben hol tompán. Volt h 1-2 napra megszűnt majd újra. Nem várt elott 4-5 nappal mar pontosan nem emlékszem x epil teszt negatív. A rossmannos facelle tesztről olvastam sokan dicsérik de 3 napja az is hómező. Aztan tegnap kis görcsölgetés,de nem jött meg pedig nekem inlább hamabb jön meg 1-2 nappal mint késik de 90%ban kiszámítható rendszeres a menstruációm. Igy ma a 31. Ciklus napomon vagyom 1 nap késéssel. A folyásom az kicsit több, fehér, hol krémesebb hol kicsit vizesebb de láthatoan fehér marad akkor is. Jelenleg nem görcsölök és nincs tünetem sem ... 9 honapja próbálkozunk.
2017. nov. 18. 11:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi mindenkitől a helyesírási hibákért. Telefonnal pötyögök és próbálom gyorsan leírni.
2017. nov. 18. 11:36
 2/9 anonim ***** válasza:
De miért nem most tesztelsz, miért akkor, amiko vagy mutat valamit a teszt, vagy nem...?
2017. nov. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most sajnos nem tudok elmenni tesztet venni. Egyedül vagyok itthon két gyerkőccel, a kocsi sincs itthon az eső meg két napja esik.. az alapján amiket olvastam úgy láttam a többség az akinek mensi előtt már mutat valamit a teszt. A két gyerkőccel nem teszteltem idő előtt,mert nem is voltak minden áron tervezettek :)
2017. nov. 18. 11:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Értem. Hát, akkor annyit tudok még hozzáfűzni, hogy amíg nem jön meg, mindig van remény! 😊 Jaj, de kár volt korán ellőni a teszteket... Drukkolok!

#1 voltam

2017. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most kéne tesztelned, nem napokkal ezelőtt. Teljesen feleslegesek voltak a korábbi tesztek.

És ha jövő héten tesztelsz, azzal sem vagy elkésve. Ha terhes vagy, akkor az már egy állapot, amin nem fog változtatni az, hogy te ma tesztelsz, vagy 3 nap múlva.

2017. nov. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem még van esély. :) Drukkolok! :) :)

Amint lehetséges, tesztelj! :)

2017. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És melyok tesztet ajánljátok?
2017. nov. 18. 12:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem minden terhességemet a Facelle vizeletsugaras mutatta legszebben.
2017. nov. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Clearblue. :) Igaz, nem olcsó...
2017. nov. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!