Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a babának,...

Mennyi az esélye a babának, ha menstruáció előtt fél nappal baleset volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma hajnalban volt egy kis balesetunk a parommal, balfszok voltunk, igy esett. Szerdara vartam a menzeszt, igy nem is kerdes, holnap reggel mentem volna 72 orasert. Na de hamarabb jott, ma delutan, kb 16 oraval az eset utan megjott. Normalis mennyisegben. Szerintetek mennyi az eselye annak, hogy teherbeessek igy, ha mar egyszer megjott? Mi van akkor ha volt egy spontan ovulaciom hajnalban? Van még ilyenkor barmi sansza ennek?
2017. nov. 19. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebből nem lesz baba, nehogy bevedd azt a lórugásnyi hormont!
2017. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon minimális esélye, de azért van. Bár olyan kicsi hogy én a helyedben nem vennék be tablettát
2017. nov. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi. Bennem is ez merult fel..hogy van e "ertelme". Vagy kb annyira kockaztatok mint amennyire hatasos tud lenni a gyogyszer.. Ha nem jott volna meg, akkor ez nem lenne kerdes, de igy.. Tudom milyen a gyogyszer, kb egy evre tonkre vagja a ciklusom.
2017. nov. 20. 05:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!