Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt aki "munkahelyi...

Van itt aki "munkahelyi stresszben" fogant meg?

Figyelt kérdés
En gyomorideggel megyek be...magas a prolaktin arra bromot szedek!sajnos munkahelyvaltas kizart

2017. nov. 21. 07:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van,de az én ismerettségi körömben pont a munkahelyi stressz miatt nem jött a baba.Egy volt kollégám és én is,mikor eljöttünk arról a helyről,következő esedékes menstruációkor pozitívat teszteltünk.Biztos,hogy így is lehetséges a terhesség,mert ahoigy mondani szokták,a világháborúk alatt is születtek gyerekek,de tény,hogy nehezíti a teherbeesést.Miért kizárt a munkaváltás?
2017. nov. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jelen :)

Bar teny es valo, abban a honapban fogant meg a picur, amikor kicsit felre tudtam tenni a munkan valo idegeskedest mert pont Karacsonykor teszteltem (tavaly) pozitivat, es en november vegetol mindig boldogan az unnepre koncentralok. Szoval addig stresszeltem a munkan es a baba dolgon, de nov. vegetol megszallt az unnepi laz es vasarolgattam, dekoraltam, karacsonyi vasarokra jartunk es szinhazba meg Mikulas programokra a nagyobb gyerekkel (7 eves).

Aztan dec. 26-an este az unnep megkoronazasakent gondoltam csinalok egy tesztet (kb. aznap kellett volna megjonnie) es ketsegem sem volt afelol hogy pozituv lesz.


Munka: irodai munkam van, eleg magas beosztasban es napi szintu gyomorideggel. Volt, hogy ejjel nem aludtam a hataridok miatt, es panikrohamok tortek ram (azelott soha nem).

Most itthon babazok ;) Ezt kivanok neked is szivbol idei ajandeknak!

2017. nov. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk is ez volt a helyzet. Új főnök jött, nehezen lehetett kijönni vele, lekezelő volt mindenkivel- régivel ilyen gondok nem voltak.

Sok túlóra volt, így főnök által okozott stresszt még tetézte, hogy fáradtan értem haza, és nem mindig volt kedvem hozzá. Ezért elkezdtem a hőmérőzést, így a 4. hónapban - igaz főnök szabin volt - pozitív lett a teszt. Már 3,5 éves, huga 4 hós.

2017. nov. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi 11 hónapja próbálkoztunk már, amikor a 11. hónapban megfogant a fiúnk, a legstresszesebb időszakban ráadásul ami létezhetett :D A munkahelyemen állandó volt a túlóra akkor, idegeskedés, irodai és fizikai munkát is csináltam annyi volt a munka, pedig fizikait nem szoktam, de tényleg kivételes hetek voltak, amikor nem volt más választásom, be kellett segítenem a munkatársaknak cipekedni, pakolni, egyebek. Egyébként termeléstervező vagyok, tehát alapból sem egy hű de nyugis munka. Még viccelődtünk is, hogy pont ekkor fogant meg, akkor biztosan stramm baba lesz. :)
2017. nov. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2/4-es Koszonom aranyos vagy!!! 4/4 neked is :D 1-es sajnos alulkepzett vagyok.
2017. nov. 21. 09:32
 6/11 A kérdező kommentje:
3-as azert ez elkeserito...az egesz moral , hozzaallas gaz. Es ma mar majdnem mindenhol gyomorideggel dolgoznak hiaba mennek mashova
2017. nov. 21. 09:33
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Abban a hónapban lettem várandós, mikor épp saját vállalkozásba kezdtem. Azt hittem a stressz miatt késik egy hetet, nem is teszteltem. Szerencsémre nem lett igazam :) Nálam pont, hogy a figyelem elterelés vált be, mert hosszú idő után sikerült így spontán :)


DE! Ha már kihat a prolaktin szintedre a stressz, az nagyon nem jó. Ott már sajnos igenis gátolhatja a teherbe esést. Szurkolok, hogy ne így legyen, és minél előbb sikerüljön a baba!

2017. nov. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is akkor tettem félre a stresszt amikor probálkoztunk ,mert biztam benne h sikerül és akkor ugyse sokáig leszek ott és így is lett már 26 hetes vagyok.
2017. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden munkanapomon hànyingerrel keltem, hasmenéssel indult a napom. A munkahely miatt. Kirúgàs szélén àlltam, bàrhogy güriztem nem volt elég, nem voltam elég jó. Ez mégjobban stresszelt mert tudtam, ha kirúgnak tolni kell a babatémàt. Ezt tetézte hogy kiderült peteérési gondjaim vannak. Majd eljött az a pont, hogy lesz ami lesz vàgjunk bele. Első hónapbsn megfogant a picikénk.
2017. nov. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nálam bunkobb főnöké volt az hazudik..mindennapos veszekedés üvöltözés szidalmazás.....semmi nem volt jó bármit csináltunk....aztán egyszer csak....-hopp....elfelejtettem menstruálni...-aaaaaa...gondoltam csak a stressz miatt van...Nem hagyott nyugodni. Pisi szünetben kiszaladtam egy tesztért. Rapisiltem. Pozitív. Nem akartam elhinni....aztán a főnök behívott az irodában van e vmi mondani valóm...mert szerinte lenne mert vmi nem stimmel az osztályomon....mondtam h nekem igazából semmi...És épp akartam mondani hogy azon kívül higy terhes vagyok...De megelőzött hogy jó akkor én mondom....ki vagy rúgva. Írd alá a felmondást...aztán mosolyogva mondtam neki hogy magyon szívesen...végre megszabadulok tőled....csak nem tudom majd mit szólnak a munkaügyi bíróságon hogy egy kismamát kirúgtál...Na azzal a lendülettel mielőtt a toll hegye elérte volna a papirt összetépte a felmondásomat....De abban a pár napban 12 kollégát rúgott ki....Na ennyi. De a kislányom itt van és ez a lényeg. Még az hogy a pokolból volt kiut....
2017. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!