Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinél olyan h hűvelyg...

Volt valakinél olyan h hűvelygombas lett es igy tutta meg hogyvterhes? Ez lett volna a jel?

Figyelt kérdés
Tudom h hulyeseg es h nincs osszekotettes de mar mindenen agyalok?!

2017. nov. 21. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Érti nem jel, érti egy kellemetlen, olykor gusztustalan betegség.

Kezeltesd magad.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2017. nov. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nem jel.

Mindenképp kezeltesd magad.

Ha valami kórokozó, gomba, baktérium, fertőzés marad ott, és úgy jön össze a baba, akkor ez is vetélgetsz, mert kezelés nélkül felfelé tejredhet.

Amíg nincs baba, nagyobb gyógyszer választékkal tudod a problémákat kezelni

2017. nov. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.igen mar gyogyitom.:-)
2017. nov. 21. 09:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem így volt. Pont közép időben éreztem, hogy nem oké. Elkezdem kúrálni, aztán 2 hét múlva pozitív lett a teszt. Szerencsére nem jött újra elő a terhesség alatt. De mindenképpen kezeld és ha terhes vagy szólj a dokinak róla.
2017. nov. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen amikor észrevettem hogy gond van utána nem voltam a párommal.
2017. nov. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A candida a terhesség alatt elszaporodhat sokkal nagyobb eséllyel. Van, hogy nem produkál tüneteket, de a vizsgálatok során látják, hogy több van, így kapsz rá hüvelykrémet, vagy kúpot. Mindenképp kezeltetni kell, de menj orvoshoz, nehogy kárt okozz a babának, ha mégis terhes vagy.
2017. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!