Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Euthyrox 25-től hízás?

Hétangyal kérdése:

Euthyrox 25-től hízás?

Figyelt kérdés
Volt olyan, aki Euthyrox-tól hízott? Tudom, hogy a mellékhatása a fogyás lehet, és azt is, hogy mindenki azt írja, hogy csak fogyni lehet tőle. Ennek ellenére az lenne a kérdésem, hogy volt-e olyan aki mégis hízott tőle? Euthyorox 25-t szedek egy hónapja. Két hét alatt 4,7-ről levitte az eredményem 1,8-re, de híztam. Semmi mástól nem lehet, évtizedek óta változatlan a súlyom, nem is eszem másképp. Olyan írjon, ha kérhetem, aki tapasztalt hízást.
2017. nov. 21. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen sajnos én. És fogyni se tudtam tőle, szülések után se. Tudom hogy hiba, de én abbahagytam nemrég. Most már tudok fogyni. Sajnos ez ilyen :((
2017. nov. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Orvosom azt mondta, hogy nem lehet hízni tőle, de ez kamu. Egyre több nőtől hallom, hogy hízott tőle, sőt az imént olvastam egy orvosi tanulmányt, ami szintén azt igazolja, hogy igenis lehet hízni tőle sajnos.
2017. dec. 12. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!