Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, lehet baba?

Mit gondoltok, lehet baba?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdő vagyok a témában. A ciklusom 15. napján voltunk együtt. Utána 5 nap múlva volt egy kis folyásom, meg mellfeszülés, ami hamar el is múlt. Mostmár a ciklus 30. napján vagyok, de nem jött meg. Az utóbbi 2 napban fájt egy kicsit a hasam, viszont nem fáj a mellem. (Ami menstruáció előtt mindig már 7-10 nappal fájni kezd.) Nincs semmi más tünetem, jól érzem magam. Nem tudom, hogy kb milyen hosszú ciklusra számítsak, elég össze-vissza volt az utóbbi időben (30, 29, 31, 37 naposak). Csináljak szerintetek tesztet? Vagy várjak még? (Mikor lenne érdemes, meddig várjak vele?) Köszi!

2017. nov. 22. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Elvileg ha késik már ki kell mutassa a teszt.

Bár az esetedben eléggé szabálytalan a ciklus.

Nem feltétlenül kell, hogy tipikus várandós tüneteid legyenek és még elég korai a terhességed, ha sikerült.

2017. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!