Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek 20 évesen vállalja...

Szerintetek 20 évesen vállaljak be kisbabát?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátommal, nagyon tervezés típus vagyok. Ő 29 éves, van már egy 4 éves gyermeke. Nem vagyok bulizás típus, nagyon szeretem a kisgyerekét is, heti 3 napot velünk van. Úgy érzem készen állok az anyaságra. Biztos háttér szerencsére adott, de egyetemre hajáról, bár úgy gondolom azt is meg tudnám oldani a kisbaba mellett. Védekezés nélkül szexelunk, bár eddig peteereseket kihagytak, úgy érzem most itt az ideje, hogy megpróbáljuk. Mi a véleményetek róla? Előre is köszönöm a valaszokatn

2017. nov. 24. 10:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
A leírásod alapján nem lehetsz egy komoly lány. Én azt mondom ne.
2017. nov. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%

Az a véleményem hogy még ne vállalj gyereket.

Egy fél éves (!!!) kapcsolatban mindösszesen 20 évesen te ezt komolyan gondolod egy olyan férfival akinek már van egy gyereke ráadásul?


Arról meg inkább nem is mondok semmit, hogy mennyire és hogyan és miért lennél kiszolgáltatva.


Szerintem ez még nagyon korai.

2017. nov. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Ezt neked, nektek kell tudni. Ha idegen emberek véleménye számít, akkor még ne. Főleg egy fél éves kapcsolatba, nem vállalnám be.
2017. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%

Ha terveid vannak pl Egyetem, elöbb azokat valósítsd meg, mert gyerek mellett nem fogod tudni, vagy csak évekkel később.


Egy gyerek teljesen át szervezi az életed. Utána az lesz a fontos hogy eltartsd, meg adj neki mindent, vele legyél.

2017. nov. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

persze, hogy pár órára cuki egy gyerek, mert őt már nem kell a kakiból kikaparni meg stb.

meg párod se felelősségteljes, ha egy nőt otthagyott már gyerekkel.

2017. nov. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
5ös: nem biztos, hogy a pasi hagyta ott a nőt. Unokatestvérem 4 hete dobta ki a párját, mert beleszeretett másba. Ja, 2 kisgyerekük van.
2017. nov. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
De a többiben igazad van, 5ös, csak ez lemaradt :D Pár órára cuki, elvan az ember, de mikor egész éjjel keservesen sír, mert épp olyanja van, az 20 évesen nem biztos, hogy cuki.
2017. nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem egy ilyen nagy volumenű döntést, nem az itt válaszolòkra kellene alapoznod. Fél év mondjuk nagyon rövid idő szerintem.
2017. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Arról nem igazán írtál hogy a pasas akar e gyereket. Nálam alapból kizáró ok egy pasi akinek már van egy gyereke, nem hogy ha csak fél éve vagyok vele...


De ugye nem egy az értékrendünk ugyebár...

2017. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

Azt hittem becsúszott, és az a kérdés, vállald-e.


Tudatosan ne akarj még gyereket.

Az anyagiak gondolom nem a te részedről adottak. ÉS ő már egy anyukát elhagyott, aki most egyedül neveli a közös gyereküket.

Ha téged is elhagyna, tudnád egyedül nevelni???

Amíg nem a válasz, addig ne vállalj gyereket...

2017. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!