Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyi ossze visszasagban...

Ennyi ossze visszasagban lehet valami, vegyek tesztet a jovohet kozepen vagy teljesen felesleges?

Figyelt kérdés

15-en szeretkeztem a parommal,a menstruaciom 13-ra volt jósolva egy alkalmazas szerint. Az aktus utan verezni kezdtem,ezert azt hittem,hogy megjott,de a verzes masnapra mar nem is latszott. 17-en normalisan megjott a menstruaciom,a kovetkezot december 13-ra van josolva. NEM elvezett belem.

Egyeb informaciok: oszi szunetben volt peteeresem,viszont azon a heten antibiotikumot szedtem, majd szunet es ezen a heten s szedtem,sot szerdaig fogok is. Az alkalmazas szerint most kezdodik a peteeresem,a mak napon. Soha nem volt rendszeres a menstruációm,most 26nappal szamol, az elozot 25nappal szamolta es ahhoz kepest kesett 4napot


2017. nov. 25. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Tényleg katyvasz.. Viszgálják már, hogy mi az oka?


Kb a napokban lehet peteérésed, ha van ....ha 13-ára jósolják a következő mensit.


A 15-ei szeyből kicsi az esély, de tesztelni kb hét közepén lehetne (14 nap után)

Rendes ciklus esetén viszont 13-án, de az nagyon későb lenne az együttléthez képest.

2017. nov. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vizsgaljak,de a kovetkezo ket hetben szeretnek eljutni nogyogyaszhoz tabi miatt.
2017. nov. 26. 09:13
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Rendesen menstruáltál azt írtad. A következő vérzésed meg csak decemberben aktuális. Akkor miért kéne tesztelned? Nyilván nem vagy terhes.

Az antibiotikumot meg nyilván valamilyen betegségre szeded, ami meg meg tudja variálni egyeseknek a ciklusát.

Az meg, hogy nem napra pontos a vérzésed, de egy bizonyos időintervallumon belül mindig megjön, az meg nem gond. Az normális. Nem mindenkinek napra pontos. Nekem világ életemben 22 és 25 nap között jött meg, soha nem napra pontosan. Teljesen egészséges vagyok, szültem is már.

Viszont ha nem terveztek babát, akkor óvszert kell használni az aktus legelejétől fogva és ne legyen egy percig sem óvszer nélküli együttlét, ugyanis a megszakítás nem védekezés és ha nem most, de majd egyszer össze fog jönni így egy nem kívánt terhesség, ha nincs szerencséd.

2017. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,mandulagyulladásra szedtem oszi szünetben és most is. Erdekes volt kicsit a menstruacio, mert elso nap ugy begorcsoltem,hogy haza kellett jonnom sulibol,de mennyisegre nagyjabol annyi volt,utana par napig barnaztam (de ezt az egesz kesest meg furcsasagot az antibiotikumnak tudtam be es a kovetkezo menstruaciomat is lehet,hogy fogja befolyasolni,hisz most van a napokban peteeresem es hetfo ota ukra szednem kell a gyógyszert)
2017. nov. 26. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!