Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyértelműen terhesség jelei...

Egyértelműen terhesség jelei vagy valami nőgyógyászati betegségnek is lehetnek ilyen tűnetei?

Figyelt kérdés
Úgy érzem mintha megjönne (szúrkálos érzés) de csak november elején kéne (és mindig késett az utobbi években) Furi szájíz, sűrűn kell pisilnem, fáj a cicim, fáradság, érzékenyebb lettem, kívános is vagyok.2-3 (kb) hetesen már jelentkezhetnek ilyen tűnetek?Amúgy női megérzésem azt mondja hogy terhes vagyok csak nem merem elkiabálni!!! Tesztet is veszek hamarosan... Első babám lenne... :)
2008. okt. 24. 02:14
 1/7 A kérdező kommentje:
nem tudom mikor volt utoljára 28 napos ciklusom de már rég(állandoan késik a mensim)
2008. okt. 24. 02:20
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
vegyel egy tesztet aztan abbol minden kiderul! ezek a tunetek, elegge koraiak 2-3 hetesen ahogy irtad, de nincse egyforma terheseg, minden nonel maskeppen van tesztelj!
2008. okt. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan tesztelj,ha úgy érzed.De ha negatívakkor se keseredj el,hanem ismételd meg a tesztet nov.elején.Szorítok!:)

Egyébként ismerős érzés..Nekem hétfőn (nem)kellene megjönnie,de már nekem is vannak különböző tünetek.A hőm pl.ma reggel is 37,0 volt ébredéskor.Két napja nagyon rossz a gyomrom,de már sejtem,hogy miért..:)

Sokan vannak,akik már kimaradt menszesz előtt megérzik.

Üzenj,ha teszteltél!

2008. okt. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok..

Te miből sejted egyébként?Mik a jelek?Mit érzel? :)

2008. okt. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek alapján babás lehetsz! De előbb tesztelj, mert igy nehéz lesz kibírni! Lehet álterhesség is, de leheth. a valóság! Azért a teszt, sok mindent elárul! Ha negatív, tesztelj menzid napján is! Sok sikert!!!
2008. okt. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mensim kimaradása előtt volt már hányingerem, állandóan fájt a gyomrom, fájtak a melleim, és szurkált a hasam. Ez már a mensi kimaradása előtt másfél héttel jelentkezett. De én csak a mensi kimaradása után egy héttel mertem tesztelni, nehogy beképzeljem magamnak, de pozitív lett. Most már több mint 6 hetes terhes vagyok, igaz UH-ra csak jövőhéten megyek, igazából addig el sem mondom senkinek, mert még bármi lehet.


Szurkolok!!!

2008. okt. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nemrég mértem a testhőmet 36.9 és hajnalban hánytam is picit meg émelygés:) egyre jobb de még mindig nem merem biztosra venni a babát.Azért is reménykedem mert nekem menzi előtt egész más tűneteim voltak eddig, amiket fennt is írtam...Igazából nem is akartunk még gyereket mert elég friss kapcsi de megtartjuk!Fú izgulok :) Sok sikert mindenkinek!!!
2008. okt. 25. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!