Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez lehet egy jel,...

Szerintetek ez lehet egy jel, hogy baba van a dologban, vagy sem?

Figyelt kérdés
Előre vetíteném, nem vagyok rákattanva a "gyerekgyártásra" (azért írom így, mert sokaknál már szinte ez jön le nekem, mintha babagyár lenne), de próbálkozunk, ez a második hónap csak, szóval nem stresszelem agyon magam, hogy naaaa. December 2. a nem várt napja. Szóval...nem vagyok az a pattanásos típus, tini koromban is egész tűrhető volt...mensi előtt szokott lenni 1-2, vagy épp semennyi. Most viszont van vagy 8-10 pici pattim. És gondoltam, hátha összefügghet a hormonváltozással... Tudom, tudom, majd ha kimarad, akkor teszteljek, csak érdekel, hogy vajon ez jelezhet-e jót?! 😜 Köszi, ha megírjátok a tapasztalatotokat!

2017. nov. 27. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem függ össze vele.
2017. nov. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem a terhesség elején előjöttek a pattanások, de inkább a 4-5. Héten. Bármi lehet, ez még önmagában semmit nem jelent.

Szurkolok, hogy összejöjjön! :)

2017. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, majd ha kiderül, hogy úgy van vagy sem, megírom. 😘
2017. nov. 27. 17:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem lennél rákattanva a témára, akkor pár szokatlan pattanásból még nem egy gyerekre gondolnál...


Szerintem ez még nagyon kevés következtetés arra hogy terhes legyél. Ha ennyi a "tüneted", akkor nem vagy az.

Egyébként ha 2-án jönne meg, akkor egy jó minőségű érzékeny teszt már kimutatja ha mégis az lennél.

2017. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyilvánvalóan kíváncsi vagyok, meg várom, hogy lehessen, főleg, hogy már korábban is szerettem volna, csak nem volt még aktuális a dolog. De ettől nem vagyok rágörcsölve, nem minden gondolatom a gyerek körül forog. Lehet, hogy neked már ez is rágörcsölésnek számít, nekem az ott kezdődik, hogy valaki nap mint nap ezen rugózik, illetve amit te írsz, hogy már teszt kimutatná. Hát ott még nem tartok, hogy napokkal az esedékes mensi előtt már teszteljek, utána meg esetleg itt siránkozzak, hogy jaaaj, lehet ez még pozitív?...
2017. nov. 28. 09:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl nagyon pattanásos lett az arcom, még gondoltam is rá hogy szuper, biztos valami hormonzavar a gyógyszer abbahagyása miatt. Baba volt a dologban,csak kb 1 hétre rá lett pozitív a teszt. :)
2017. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na, ma megjött a bajom, szóval... sajnos nincs baba.
2017. dec. 5. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!