Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Mert nem jött meg?

Mi lehet ez? Mert nem jött meg?

Figyelt kérdés
Okt.27en volt meg nov.1ig és mostanában kellett volna még jönnie de késik nem vedekezunk test negatív de neha görcsölök a melleim 2 hete fáj ma már nem annyira 1 hete volt egy pici vér pár csepp
2017. nov. 29. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Számos oda van annak, ha késik. Nem csak terhesség jele lehet!

Pl. stressz, fogyás-hízás, hormonok felborulása. Ezt így mi nem tudjuk megmondani.

2017. nov. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy még koránteszteltél. Hány éves vagy? Én pár nap múlva tesztelnék újra.
2017. nov. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
24 vagyok lehet korán mert mindennap együtt voltunk és ha terhes is lennék nem tudom mikor tortent
2017. nov. 29. 09:26
 4/4 anonim válasza:
sziasztok. Nekem is hasonló van. bár nekem a múlthéten volt 1 napig enyhe barnázás, október 31-én volt meg utoljára. tehát meg kellene már jönnie. de semmi jele nincs. ezelőtt pár nappal fájt a mellem és görcsöltem. is. szerintetek bizzak abba h baba van a dologba?
2017. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!