Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil teszt hányadik dpo-tól...

X-epil teszt hányadik dpo-tól mutat látható eredményt?

Figyelt kérdés

2017. dec. 4. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmaradt mentruaciotol mutat biztosat. Elotte csak akkor, ha nagy merteku hcg van de ezt ugye nem tudhatod.
2017. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nemvárt napján igen halvany volt, de egyértelmű, másnapra erős, harmadnap már a délutániból is egyértelmű, de halvány.


Előtte nem próbáltam, mert nem volt még problémám, így nem láttam értemét előtte tesztelni

2017. dec. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat nekem 11 dpo-n mutatott extra halvanyat de tenyleg olyan halvany volt hogy szellemcsiknak hatott, ha akartam lattam, ha nem nem. 12 dpo-nal is extra halvany volt de ott mar sejtettem h babat mutat. Az x epil nagyon jo teszt amugy csak azt hasznaltam mindig.
2017. dec. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 nap késés után halvány pozití, 5 nap után szép erōs lett.
2017. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szab1234 válasza:
Sziasztok. December 8.án volt vége az menstruációmnak azóta semmi. Párommal 2 naponta voltunk együtt. Szeretnénk babát. Már eltelt 36 nap és semmi. Csináltam x-epil tesztet de nem mutat semmit. A ciklusom elég eltérő 22 naptól a 31 napig. Szerintetek lehet hogy mégis baba van a dologban? Mikor teszteljek újra? Köszönöm a válaszokat :)
2018. jan. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!