Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől függ mégis a teherbeesés?

Mitől függ mégis a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Volt akinek 13-15 naptól eltérően volt megtermékenyülése? Tudom, minden szervezet más, de ha a ciklus állandó, akkor mégis lehet eltérés? Van olyan, hogy megtörténik a megtermékenyülés, de a beágyazódás nem sikerül? Az ezelőtti menzeszem szinte felért egy vetéléssel, de időben zajlott, úgyhogy tuti csak a menzesz ( egyébként is görcsölök nagyon mikor megjön).
2017. dec. 5. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ritka az a tankönyvi ciklus, ahol pont 14. nap van peteérés, ha ez így lenne mindig, nem kellene ovutesztre költenünk, meg hőmérőznünk 😊. Állandó ciklus mellett is igaz ez, van persze, hogy középidőben érik a pete, de előfordulhat, hogy pár nappal előbb vagy később ugyanannál a nőnél.

És igen, létezik megtermékenyülés beágyazódás nélkül, kémiai terhességnek hívják, elkezd ugyan beágyazódni a megtermékenyült petesejt, de a folyamat vmiért megszakadt. Ilyenkor jó esetben a menzesz nem is késik, és az ember meg sem tudja, (lelkileg) rosszabb esetben késik egy pár napot, még halvány pozitív teszt is lehet, aztán pedig megjön.

2017. dec. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pontos a menzeszem..

Szereintem nekem is volt "vetélésem" pár hónapja 4 napot késett, mire teszthez jutottam pont megjött.. De úgy.... Mint tini koromban utoljára.


Egyébként 10. Napon voltunk együtt, amiből azóta tényleg baba is lett.(utána nem, mert el kellett utaznom) 11-12 napon szokott ovum lenni.

Gyakran van olyan hogy nem ágyazódik be, vagyis gyakrabban, mint gondolnánk

2017. dec. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!