Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek 24 naposak a ciklusai...

Akinek 24 naposak a ciklusai sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Régen, 28 naposak voltak , már a múltkori csak 24, előtte 25 és 1 évben 1-2 szer 26. Most kíváncsi leszek mennyi lesz. Baba nem sikerül. Van görcsöm a középidő körül, de a többi napon is utána szokott 1-2 órát görcsölni a hasam. Ovu teszt állandó negatív, hőm cikk-cakk...már nem is mérem.

Van itt valaki, aki 24-25 napos ciklussal sikerült a baba?


2017. dec. 6. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Általában 26 napos ciklusaim voltam és majdnem 3 évet vártunk rá.De csodálatos modon nagy nehezen sikerült spontán.
2017. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

24-25 napos ciklusaim vannak 10. Napon voltunk együtt 11. En volt ovum.( uh alapján is ekkora a baba)

4. Hónapban sikerült.


Pár éve 28 naposak voltak nekem is

2017. dec. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Testvéremnek 23 naposak a ciklusai, mindkétszer elsőre sikerült, kb 7. cn-on van peteérése.
2017. dec. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azta!

MIndenhol azt olvasom, hogy minél rövidebb a ciklus, annál későbbre esik az ovuláció, rövidebb a luterális szakasz... De akkor lehet mégsem így van? :/

2017. dec. 6. 16:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem

Az előtte lévő szakasz a rövidebb


A luteális fázis akkor egészsége ha 14 napos kb. Hiszen 7-10 nap mig beágyazodik, ha 4 nappal rövidebb lenne akkor már majdnem a menzesz idejére esne a beágyazódás... Nekem egyébként a 11 dpo-n volt pecsételésem ami erre utalu

2017. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Anno 21-23 naposak voltak, mikor sikerult majd egy ev utan teherbe esnem. Most 24 naposak atlag, de barnazok mar nappal hamarabb. Most is majdnem egy eve probalkozunk, de nem sikerult. A meglepo, hogy nem a ciklus elso feleben van peteeresem, hanem egy hettel menzesz elott mar tobb alkalommal is. Doki utrot adott, de ugyan ugy megjott. Minden rendben, hormont nezunk most. Ferjem is oke. Igy elvileg sikerul majd.
2017. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolso hormonokat néztek?


Rövid a l. Fázis.. Barnázgatsz..nem progeszteron hiány? Persze au utro i arra van...de akár több okra visszavezethető a tünte...

Nem okoskodni akarok, niszen hál Istennek nem vagyok benne...de az utőbbi időben a női ciklus rejtelmeibe beleástam magam..

Vagy mondott erre valamit az orvos?

2017. dec. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24 napos ciklus. 5.cn en ovu. Most átállt 25.napra.9.cn én van ovu. Max 10. 5 lányom van. És én atteszteltem a ciklust végig.
2017. dec. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, neztek anno hormonsort, 3. es 21. napit is, minden oke volt, tokeletes eredmenyekkel. Apanal voltak nagy gondok, megis sikerult spontan. A vicc az, hogy progi mellett is megjott akkor is es most is, ugyhogy az tuti nem a gond. Most varok a hormon eredmenyre, hetfon meglesz. Apa tokeletes. A doki nem tud ra mit mondani igy. :/ De koszi! Minden otlet jol jon, max magan akciozok, es csinaltatok ezt azt. :)
2017. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!