Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lesz a harmadik clistis...

Ez lesz a harmadik clistis honapom. Nekem mivel tudnám még jobban segiteni a teherbeesest? Bovebben lennt.

Figyelt kérdés
Oktober es novemberbe is clostis honapom volt 12 ciklusnapra lett is 15 mm tuszom mondta a 2 nap kb es reped. Itthon folyamatos lh teszt alapjan es fajdalom alapjan 18. Ciklusnapon volt ovu. Mi mindent megtettunk sajnos mind 2 honap sikertelen volt. Ez a decemberi honap a legutolso segitsetek milyen poz segithetene esetleg nem tudom mar hogyan tovabb.
2017. dec. 6. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Egészségügyi probléma esetleg van?

E vitamint szedsz?

Mert azt nem írtad

Ha igen akkor bocs!

2017. dec. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok? Egy teljesen egészséges párnak is hónapokba, akár fél-1 évbe is beletelhet, hogy sikerül a baba. Kivizsgáláson ezek szerint voltatok, ha már kaptál peteérést serkentőt. Ha minden rendben, akkor szerintem a legfontosabb az lenne, hogy ne görcsölj rá ennyire, engedd el! Tudom könnyű mondani, de sok helyről hallottam, hogy annál jobb módszer nincsen egészséges pároknál.
2017. dec. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!