Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 vagyok a nővérem 20....

14 vagyok a nővérem 20. Szerintetek baj lesz?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon fiatal vagyok még hogy ide írok de nagyon aggódom a nővéremért. A mutkor meghallottam a telefon beszélgetését és rá is kérdeztem mire ő elmondta az egészet. Még egyetemista és van hátra neki még ott 2,5 éve. És felszedet egy fiút akivel már 5 hónapja vannak együtt. De már a 2 hónapban lefeküdtek egymással. Pár hete volt egy olyan problémájuk hogy nem használtak gumit és a fiú a puncijára élvezet. Szerintetek lehet így terhes?

14/L Tapló és faragatlan válaszoktól kíméljetek, köszönöm!

(Ne haragudjatok, hogy ha rossz kategóriába írtam, csak szerintem vannak itt tapasztaltak is ilyen térben.)


2017. dec. 8. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
A nővéred,mi?
2017. dec. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet belőle baj,de mi lenne ha éretlen 14 éves létedre nem játszanál még felnőtteset..?
2017. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha -ra, akkor nem lehet. Ha -ba, akkor lehet.
2017. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
És a nővéred beavat hogy mikor hova élveztek belé.Persze :D Inkább veled történt nem?
2017. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem játszok felnőtteset meg nem ez a célom csak a szüleink elég szigorúak valamikor 2 hónapra is elutaznak külföldre. Meg abból is nagy balhét csinálnának ha a egy könyvet leveszek a polcról és ha befejezem az olvasás után nem raknám ugyan úgy vissza ahogy volt. Nem értenék ezt meg így mindig egymással beszéljük meg az ilyen dolgokat. Csak megakartam nyugtatni és gondoltam megkérdezek tapasztaltabbakat ennyi az egész.:(
2017. dec. 8. 19:59
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem velem történt.
2017. dec. 8. 19:59
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem lehet terhes így és bár én sem gondolom, hogy nem rólad van szó, de ha mégis, akkor ne hallgatózz, ilyen intim dolgokban pláne.
2017. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben megfogadom, hogy többet nem hallgatózok! Köszönöm szépen a megnyugtatást.:)
2017. dec. 8. 20:07
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
és ha igen? 20 évesen ár bőven be lehet vállalni.
2017. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen de az egyetemet után akar gyereket.
2017. dec. 8. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!