Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Decemberi baba projekt, ki...

Decemberi baba projekt, ki nem várja január első hetére?

Figyelt kérdés

#Decemberibabaprojekt
2017. dec. 11. 08:41
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Januar 13-ra nem várom. 2honapja szedem a trimesztert(bar sok a negativ beszamolo rola) en megis bizom benne. Tegnap volt ovum. Jo par napja hete rajta vagyunk a baba projecten. Remelem nem akar megjönni. Nagyon boldogok lennénk!! Sok aikert mindenkinek akik januarra nem varjak es akik meg nem irtak hogy mizu veluk!
2017. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim válasza:
26-os vagyok. Én még várok hétfőig a teszteléssel, remélem nem jön meg se addig se utána. Ki mikor tesztel(t)? :-)
2018. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
2-es vagyok holnapra nem várom, szerintem majd csak csütörtökön tesztelek, ha addig nem jön meg.
2018. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim válasza:
26-os vagyok. Szurkolok mindenkinek :) olyan messze van még a hétfő, reménykedni se merek... X-epil tesztet vettem, remélem elég érzékeny lesz. Szerintetek?
2018. jan. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:

Szerintem az x-epil tesztek jók szoktak lenni. Az egyik legolcsóbb de nagyon sokan dicsérik. Én eddig mindig Gabrielt vettem vagy valami gyógyszertárit de az fogok térni a 2db-os x-epilre. Totál megéri szerintem, mások tapasztalatai alapján.


Én még mindig várakozom, jövőhét pénteken kellene megjönnie... Kíváncsi vagyok mi lesz belőle mert az előző ciklusom olyan volt, hogy szeptember után december volt a mensis hónap, egy halom negatív teszttel :(

2018. jan. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
Ja és 19-es voltam.
2018. jan. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.Elvileg ma vagy holnap kellene megjönnie.Nem teljesen pontos a ciklusom.Eddig semmi,de én úgy érzem meg fog jönni
2018. jan. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:

31es vagyok. Énis jövö hét péntek szom at körülire várom. Vagyis nem akarom várni. Nagyon kiváncsi vagyok. Mi csak 1honapja vagyunk rajt a baba témán fura lenne mondjuk ha elsőre sikerülne. De anno is elsőre sikerült csak akkor nem maradt meg sajnos. :(

Nagyon feszülnek meg kemények a melleim. 31.en es 1.én nagyon görcsölfem. Tegnap is közbe közbe olyan megfog jönni érzés volt mindegyiknél. Plusz egy kis hányinger is volt. Munka közben is éreztem. Nem biztos hogy annak a jele... de azért reménykedem. De bele élni sem akarom magam. Anno 4hetes voltam mikor eloszor dokinal voltam.koraiterhesség. és elötte már halvánxan pozit teszteltem. De most még nem merek tesztelni.. majd jovohét végefele.

Sok sikert mindenkinek!!!

2018. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim válasza:
26-os vagyok. Igen, nagyon olcsó a teszt, de ennek ellenére reménykedek benne hogy jó lesz. Én is eddig mindig Gabriellet vettem, első gyermekünk első hónapban megfogant, ezért is kételkedek hogy most is ekkora mákunk lenne, azért reménykedek. Mi is decemberben kezdtük el a babaprojektet, kíváncsian és bizakodva várom a fejleményeket felőletek is.
2018. jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
31-es, es ki lett vizsgalva, hogy miert nem maradt meg? Pajzsmirigy, folsav felszivodasa, progeszteron-szint? Szedsz progeszteront, vagy iszol palastfu teat?
2018. jan. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!