Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Decemberi baba projekt, ki...

Decemberi baba projekt, ki nem várja január első hetére?

Figyelt kérdés

#Decemberibabaprojekt
2017. dec. 11. 08:41
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:

31es vagyok. Akkoriban én fog.gátlo mellett lettem terhes. Ketten lettek volna.az egyik az elsem kezdett fejlödni de fel se szivodott.a masikkal 8.hetig minden rendben volt.A köv.vizsgálaton mar nem volt szivhangja neki sem.Akkor akihez jartam csak annyit mondott ez ikreknel elég surun elofordul ilyen. Hát nem tudom. Persze mutet lett a vege. Annak mar 2 éve. Most erzdm ugy hogy felkeszultem egy ujabb babora vagy babákra. Parom ikreket szeretne. :)

De amugy amikor voltam vizsgalaton nem mondtak hogy bajom lenne.

2018. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
Nekem megjött. Nagyon el vagyok keseredve pedig csak első hónap volt.
2018. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
Még mindig 31es vagyok. Nekem ma volt egy minimális kis folyásom. Barnás rózsaszines. Nagyon keves és inkabb a wc papiron volt. Plusz még mindig görcsölget a hasam közbe. Nem élem bele magam... de remélem...
2018. jan. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim válasza:
26-os vagyok. Nekem is görcsölget a hasam pár napja, áttetsző kicsi folyás, semmi más. Remélem pozitív lesz hétfőn a teszt és remélem nem jön meg addig. Szorítok mindenkinek és várom a fejleményeket.
2018. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
Naaaa?
2018. jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:

31es vagyok.

Ma reggel negativ teszt.

De még nem várt előtt vagyok. Számitottam erre...

2018. jan. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim válasza:
26-os vagyok. Én szombat reggel tezsteltem de negatív lett, akkor voltam a 26. Ciklusnapon. Még nem jött meg, csütörtökig várok, ha addig se. De semmi mell feszülés, semmi barnázás, semmi csak görcsölgetés. Normális ha terhes vagyok? Elsőmnél 3szorosára nőtt anno a mellem. Most szoptatok még, szóval bele se merem annyira élni magamat.
2018. jan. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:

31es vagyok.

Szamitottam rá hohy még negativ lesz. Szombatra nem varom . Remelem nem akar megjönni.

Melleim keményem azota is. Barnas folyasom is van kozbe de csak a wcpapiron latszik. Kozbe kozbe gorcsolok. Nemtudom mi készül..

2018. jan. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim válasza:
Lehet neked készül valami ;)
2018. jan. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:

Bizom mèg benne kedves elöző!!

Viki

2018. jan. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!