Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség lehet? Nem jött meg...

Terhesség lehet? Nem jött meg mi lehet?

Figyelt kérdés
Endometrium 3mm volt 2 hete voltam az orvosnál okt27tol nov.1ig volt meg azóta semmi pár napig volt egy keves barnás kicsit véres folt a vc-papíron teszt negatív 1 hete csináltam. Melleim néha fajnak kicsit be duzzadt

2017. dec. 11. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy terhes vagy, amit még egy hete nem mutatott ki a teszt, de most már lehet kimutatná. Csinálj még egyet. Vagy hormonális oka van, ami lehet csak átmeneti, sok nőnél előfordul életében párszor csúszás vagy kimaradás, még akkor is, ha egyébként pontos. Ha pozitív a teszt, azért, ha negatív akkor meg azért mehetsz vissza a dokihoz.
2017. dec. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vszínű, hogy azért nem jött meg, mert vékony a nyálkahártya.

Lehet hormonális oka van, vagy csak kimarad egy menszeszed.

Nekem is volt, hogy kimaradt egy hónap.

2017. dec. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon vékony a méhnyálkahártya, szinte nincs ami leváljon. Tuti nem vagy terhes. Kérjél hormonális kivizsgálást minél hamarabb. Babához min. 7mm es méhnyálkahártya kell és normális peteérés.
2017. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!