Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap már pozitívnak kell...

Holnap már pozitívnak kell lennie a tesztnek, ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Szombatra nem vártam, tegnap reggeli teszt teljesen negatív volt. 28 napos ciklusaim vannak, ha ma sem jön meg teszteljek reggel vagy várjak még valahogy? Csak középidőben tudtunk együtt lenni, tehát a késői peteérést kizárhatjuk.
2017. dec. 12. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már ki kellett volna mutatnia,de ha gondolod,akkor holnap reggel tesztelj.
2017. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

attól hogy egyik reggel negatív még másnap lehet pozitív. a HCG 2 naponta duplázódik.

nekem anno egyik reggeli pisiből full negativ lett, akkor teszteltem én is mikorra kb esedékes lett volna de nem jött meg, másnap délutáni pisiből csináltam és halvány pozitiv lett. 7 éves már a leányzó :)

2017. dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap volt nagyjából a peteérés utáni 16.nap,nem azt mondom,hogy nem szabad holnap is tesztelni,de már valós eredményt mutatott tegnap is a teszt.
2017. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kíváncsiságból csináltam tesztet. Megint negatív. Holnap már nem tesztelek, várom a meszeszt, ha a héten nem jön pénteken elmegyek orvoshoz 😕
2017. dec. 12. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!